اخبار استارتاپیاخبار فین تک

برگزاری انتخابات کمیسیون فین تک نصر

انتخابات کمیسیون فین تک نصر تهران ۲۹ آبان ماه برگزار می شود

کمیسیون فین تک مطابق مصوبه اخیر هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و با هدف بررسی مشکلات و مسائل صنفی، ساماندهی بازار این حوزه و بهبود فضای کسب و کارهای فین تک تشکیل خواهد شد. انتخابات این کمیسیون ۲۹ مهرماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در ساختمان سازمان نصر تهران برگزار می شود.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به دنبال آن است تا با تشکیل کمیسیون‌های تخصصی، فعالان کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات را به منظور شناسایی و کمک به رفع چالش‌های پیش روی آن‏ها گرد هم جمع کند.

بر اساس آئین‌نامه تشکیل کمیسیون‌های تخصصی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، هر بخشی از بازار که حداقل ۷ کسب و کار فعال داشته باشد می‌تواند درخواست تشکیل کمیسیون تخصصی را به هیات ‏مدیره ارائه دهد. بر اساس همین آیی ‏‌نامه، تاکنون ۲۴ کمیسیون اعم از تخصصی و موضوعی از جمله کمیسیون ‏‌های تجارت الکترونیکی، امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا)،‌ سخت‌افزار، صندوق‌های مکانیزه فروش، نرم‏‌افزارهای سلامت الکترونیک، بازی و سرگرم ‏‌های رایانه‌ ای، عرض ‏‌کنندگان خدمات محتوایی و ارزش افزوده، در این سازمان تشکیل شده‌ است.

ماه گذشته و در چهل و یکمین جلسه هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، اعضای کمیسیون بانکداری دیجیتال سید حامد قنادپور، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا را به عنوان رئیس منتخب این کمیسیون به هیات مدیره معرفی کردند که این انتخاب به اتفاق آرا به تصویب هیات مدیره رسید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *