اخبار استارتاپی

اولین استودیوی استارتاپی در پارک علم و فناوری قزوین افتتاح شد

اولین استودیوی استارتاپی قزوین با نام راکت با حضور رئیس، مدیران و جمعی از مدیران عامل واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین افتتاح شد.

اولین استودیوی استارتاپی قزوین با نام راکت با هدف تسریع در تبدیل ایده های شرکت های فناور به کسب و کار و ایجاد پیوندی عمیق بین صنعت و دانشگاه تاسیس شده است.

استودیو راکت که در واقع یک شتابدهنده است، فضایی برای ایجاد ایده ها و نوآوری‌ها در شرکت های فناور فراهم می‌کند تا آنها را برای محیط کسب و کار آماده کند. این استودیو در دل پارک علم و فناوری قزوین قرار گرفته است. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این استودیو را از دیگر رقبایش متمایز می‌کند این است که این شتابدهنده، نمونه‌های موفق کسب و کارهای نوپا را در پارک نگه می‌دارد.

در این استودیوی استارتاپی سعی می‌شود با استفاده از روش‌های خلاقانه و نوآوری، مسیر موفقیت را سریع‌تر طی کرد. استودیوی استارتاپی راکت به عنوان یک نهاد ارائه دهنده راه حل‌های نوآورانه در پارک علم و فناوری قزوین پایه‌گذاری شده تا با شناسایی نیازهای دقیق صنعت و بازار و استفاده از نیروهای متخصص، خلاق و جوان پیوندی میان صنعت و دانشگاه ایجاد کند.

این استودیو علاوه بر ارائه زیرساخت و بازار نیاز، ریسک شکست کسب و کارهای نو را نیز کاهش می‌دهد. استودیوی راکت امکانات زیادی را در اختیار استارتاپ ها قرار می‌دهد که از این میان می‌توان به فضای کار اشتراکی، آموزش های تخصصی، معرفی به شبکه گسترده‌ای از سرمایه گذاران و… اشاره کرد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مدیراینفو
نمایش بیشتر
مطالب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *