اخبار استارتاپی

مدرسه ملی زیست فناوری؛ راهی برای دانش بنیانی شدن در حوزه فناوری های زیستی

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این‌که مدرسه ملی زیست‌فناوری ایران با حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری برگزار می‌شود، گفت: دور دوم این مدرسه ملی بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این که مدرسه ملی زیست فناوری ایران، با هدف توانمندسازی و افزایش مهارت آموزی و تکنیک آموزی به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حوزه زیست فناوری از تابستان امسال ۹۸ شروع به کار کرد، اظهار کرد: این مدرسه با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط انستیتو پاستور ایران و دانشگاه تربیت مدرس، هر سال در دو دوره تابستان و زمستان، در سطوح مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود.

وی تصریح کرد: فارغ‌التحصیلانی که تمایل به ورود به حوزه استارتاپی و دانش بنیانی دارند، می‌توانند با حضور در دوره‌های آموزشی این مدرسه، با یادگیری مهارت‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز هر رشته، به صورت تخصصی در رشته مورد نظر به مهارت برسند.

قانعی افزود: دوره تابستانه این رویداد علمی به صورت غیرحضوری (مجازی) و دوره زمستانه آن به صورت حضوری همراه با کارگاه‌های جانبی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی این رویداد فناورانه در ۶ محور اصلی «واکسن – مهندسی پروتئین»، «بیوتکنولوژی محیط زیست»، «ذخایر ژنتیکی و بیوبانک»، «زیست‌فناوری صنعتی»، «رایانش زیستی» و «اقتصاد زیستی» ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای علوم پزشکی و علوم زیستی برگزار شد.

قانعی تصریح کرد: سرفصل‌ها در دوره پیشرفته و زمستانه به صورت تخصصی خواهد بود و هر شرکت‌کننده می‌تواند به شکل تخصصی و پیشرفته از یک سرفصل استفاده کند. بر اساس اعلام معاونت علمی، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به این وب‌سایت  مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
ایسنا
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن