اخبار استارتاپی

برگزاری رویداد «ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی»

نخستین «رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی» همزمان با «دومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین» در این حوزه برگزار می‌شود.

«رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مدت سه روز در دانشگاه تهران و صندوق نوآوری و شکوفایی در سه بخش مسابقه ایده های ارزش آفرین، نمایشگاه توانمندی شرکت‌های دانش بنیان و پنل ارائه نیازهای فناورانه شرکت های بزرگ و صنعتی حوزه معدن و صنایع معدنی برگزار خواهد شد.

«ارائه نیازهای فناورانه شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ» یکی از پنل‌های اصلی این رویداد خواهد بود. در کنار این پنل اصلی، نشست‌های B۲B نیز برگزار می‌شود.

بخشی از اهداف این رویداد «افزایش سهم اقتصاد دانش بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی»، «تهییج و ترغیب فناوران و نوآوران دانشگاه و صنعت به ایده‌پردازی»، «ارائه توانمندی شرکت‌های دانش بنیان و بهره‌مندی از ظرفیت آنها»، «جستجو و تجمیع نیازهای فناورانه بخش معدن و صنایع معدن و ارائه راه‌های نوآورانه»، «ترغیب به نهادسازی در تامین منابع مالی ایده های معدن و صنایع معدنی»، «بهره‌گیری از ظرفیت‌های حمایتی موجود در دستگاه‌های اجرایی مرتبط»، «همگرایی و همنشینی بازیگران چندسویه اقتصاد دانش بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی» هستند.

محورهای رویداد

«مبانی و فناوری‌های نوین معدن»، « مدیریت انرژی و آب در حوزه معدن و صنایع معدنی»، «مدیریت و بازار یابی»، «کاربردهای جدید مواد معدنی و محصولات حوزه معدن»، «فناوری نوین حوزه معدن و صنایع معدنی»، «مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست»، « مدیریت باطله معدن و پسماند» از جمله محورهای این رویداد به شمار می روند.

اولین رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی از تاریخ ۵ تا ۷ بهمن ماه در محل دانشگاه تهران و همچنین صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *