اخبار استارتاپی

اعلام ۶محور حمایتی برای توسعه اشتغال زایی استارت آپ های فاوا

سامانه ارائه تسهیلات وام وجوه اداره، حمایت از توسعه اشتغالزایی برای شرکت های نوپا و غیرنوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) را در ۶ محور فعالیتی اعلام کرد.

سازمان فناوری اطلاعات ایران در راستای خدمات حمایتی و توسعه اشتغال برای شرکت های نوپا و غیرنوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، ۶ محور فعالیت را مشمول دریافت تسهیلات عنوان کرد.

سازمان فناوری اطلاعات در قالب اعطای تسهیلات وام وجوه اداره شده، حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپا و غیرنوپای فاوا را در دستور کار قرار داده است تا به کسب و کارهای نوپا، استارت آپ ها و شرکت‌ها، براساس مدل کسب و کارشان فرصتی داده شود تا ایده خود را برای مدت محدودی به آزمون بگذارند.

بر این اساس دبیرخانه وام وجوه اداره شده مستقر در سازمان فناوری اطلاعات ایران، ۶ محور را برای بهره مندی فعالان این بخش از تسهیلات، بازگشایی کرده است که متقاضیان می توانند با ثبت نام در این طرح ها در سامانه کارفا از این تسهیلات استفاده کنند.

حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپای فاوا برای «توسعه اپلیکیشن»، برای «توسعه کسب و کار فاوا»، برای «توسعه بازی های موبایلی» و نیز حمایت از «توسعه اشتغال‌زایی در شرکت‌های غیر نوپا»، حمایت از «توسعه فعالیت‌های واحدهای صنفی حوزه فاوا» و حمایت از «توسعه پلتفرم های حوزه فناوری اطلاعات»، به عنوان ۶ محور مدنظر اعلام شده است.

این تسهیلات در یک فرآیند ۳۰ روزه قابل دریافت خواهد بود و بازپرداخت آن ۲ ساله است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
خبرگزاری علم و فرهنگ
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *