اخبار استارتاپی

فروش ۱۱ هزار میلیارد تومانی استارتاپ ها در پارک فناوری پردیس

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: هزارن فرد تحصیلکرده و نخبه فارغ‌التحصیل از بهترین دانشگاه‌های داخلی و خارجی در پارک فناوری پردیس مشغول به فعالیت هستند و تنها فروش این پارک سال گذشته به رکورد بیش از 11 هزار میلیارد تومان رسید.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در پست اینستاگرامی خود نوشت: پارک فناوری پردیس بزرگترین پارک فناوری منطقه است هزاران فرد تحصیلکرده و نخبه فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های داخل و خارج از کشور در این پارک مشغول به فعالیت در صدها شرکت دانش بنیان و استارتاپ هستند.

رکورد فروش ۱۱​ هزار میلیارد تومانی استارتاپ‌ها در پارک فناوری پردیس

وی افزود: تنها فروش سال گذشته این پارک به رکورد بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان رسید. در طی روزهای اخیر اتفاقات بزرگی برای آینده این پارک به وقوع پیوست. تصویب استقرار واحدهای فناور تا رده سه زیست محیطی در دولت، توافق با دانشگاه آزاد برا ی الحاق به پارک فناوری و مدل جدید توسعه دانشگاهی در دورن پارک‌های فناوری، اخذ ۳۰ هکتار زمین جدید برای توسعه فاز چهارم پارک و در نهایت ارسال طرح جامع پارک به مساحت حدود ۵۰۰ هکتار به شورای عالی معماری و شهرسازی نوید یک پارک فناوری قدرتمند و تغییر ماهیت منطقه پردیس به یک شهر کامل فناوری و قطب جذب متخصصین و نخبگان ایرانی و خارجی را در آینده می‌دهد.

ستاری گفت: رشد سریع پارک فناوری پردیس معاونت علمی و توسعه زیرساخت‌های فوق‌العاده آن یکی از اجزای بزرگ زیست بوم نوآوری کشور بشمار می‌آید. نگاه به برخی تصاویر این پارک فناوری خالی از لطف نیست.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
قطره
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *