اخبار استارتاپیاخبار خودروخودروکارآفرینی و استارتاپ

فراخوان صندوق نوآوری برای شناسایی استارتاپ های سرمایه‌پذیر حوزه خودرو

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای شناسایی طرح‌ها و استارتاپ‌های سرمایه‌پذیر حوزه خودرو فراخوان منتشر کرد.

رویداد «دوشنبه های استارتاپی» حوزه خودرو ۱۲ آبان ماه برگزار خواهد شد و استارتاپ ها و شرکت‌های دانش بنیان این حوزه که علاقه‌مند به جذب سرمایه گذار هستند، می‌توانند تا شنبه سوم آبان ماه تقاضای خود را از طریق تکمیل کاربرگ منتشر شده اعلام و کاربرگ تکمیلی را به آدرس ایمیل demoday@inif.ir ارسال کنند.

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در راستای ماموریت خود مبنی بر تامین مالی توسعه فناوری و به ویژه فناوری‌های پیشرفته و اولویت‌دار، در قالب برنامه «هم‌سرمایه‌گذاری» با صندوق‌های پژوهش و فناوری، سرمایه گذاری جسورانه در استارتاپ ها و طرح‌های سرمایه پذیر را آغاز کرده است.

در برنامه هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، استارتاپ ها و دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیر، طرح و مدل کسب و کار خود را به عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری معرفی می‌کنند و در صورتی که یکی از عاملان سرمایه گذاری صندوق پس از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب و کار، تصمیم به سرمایه گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارتاپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تامین می‌کند.

بر اساس اعلام صندوق نوآوری، هر دوشنبه استارتاپی، یک موضوع یا محور خاص دارد و تلاش می‌شود که هر دوشنبه، تنها استارتاپ ها و طرح‌های همان حوزه معرفی شوند. صلح‌خواه با شماره تلفن ۴۲۱۷۰۶۲۳ به عنوان مسئول برگزاری «دوشنبه‌های استارتاپی»، در روزها و ساعات اداری پاسخگوی سوالات درباره این رویداد خواهد بود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا