اخبار استارتاپیکارآفرینی و استارتاپ

از ۵۰ شرکت دانش بنیان در راستای توسعه صنایع دریایی حمایت می شود

در قالب برنامه توسعه صنایع نرم و خلاق در صنعت دریایی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، ۵۰ شرکت دانش‌بنیان در این حوزه مورد حمایت قرار می‌گیرند.

به گزارش اکوموتیو ۵۰ شرکت دانش بنیان در حوزه صنایع دریایی در قالب برنامه توسعه صنایع نرم و خلاق در صنعت دریایی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری حمایت می شود.

ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل هوشمند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تشکیل گروه توسعه فناوری های دریایی در تلاش است تا حرکت علمی این صنعت را شتاب دهد. این کار را هم با حمایت از ۵۰ شرکت دانش بنیان و صنایع نرم و خلاق انجام داده است. این شرکت‌ها به حوزه ساخت، تولید و تامین نیازهای اولیه و قطعات مورد نیاز آن ورود کرده‌اند.

بر اساس اعلام معاونت علمی، یکی دیگر از برنامه‌های گروه توسعه فناوری‌های دریایی در سال ۹۹ حمایت از راه‌انداری مرکز نوآوری در استان‌های ساحلی کشور برای ایجاد و تقویت زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی است، به نحوی که هسته‌های فناور مستقر در این مراکز با حمایت و آموزش های لازم زمینه‌ساز ایجاد کسب و کارهای جدید و شکل‌گیری شرکت‌های دانش بنیان و صنایع نرم و خلاق در آینده شوند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا