اخبار استارتاپیاخبار سلامتسلامتکارآفرینی و استارتاپ

اکوسیستم آزمون های شناختی با تفاهم دو نهاد علمی توسعه می یابد

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران تفاهم ‌نامه همکاری امضا کردند.

خدمات حقوقی کسب و کار

تفاهم‌نامه همکاری با هدف توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی به امضای مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری و محمد حاتمی رییس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران به امضا رسید.

مشارکت درکمک به ساز و کار اجرایی زیست بوم آزمون‌های شناختی در کشور و بومی‌­سازی و اعتبارسنجی آزمون‌های روانشناسی از دیگر اهداف امضای این تفاهم نامه همکاری است.

براساس این یادداشت تفاهم همکاری، طرفین در زمینه تشریک مساعی و استفاده حداکثری از امکانات، ظرفیت‌ها و فرصت‌ها برای توسعه و پیشبرد اهداف مشترک توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی در کشور، تسهیل در امر تولید محتواهای استاندارد آموزشی، برگزاری دوره­ های آموزشی، کارگاه ها و جلسات پرسش و پاسخ، انجام مطالعات پژوهشی مشترک و انتقال دانش و تجربیات با یکدیگر همکاری می‌کنند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، برگزاری دوره‌های آموزشی، تدوین متون و تأمین اساتید در حوزه علوم شناختی و صدور گواهی نامه پایان دوره‌ها، ترویج و اطلاع رسانی و آگاه ­سازی نسبت به توسعه سرمایه شناختی درجامعه و نیز مقررات اکوسیستم آزمون‌های شناختی از دیگر زمینه‌های این توافق نامه همکاری بیان شده است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا