اخبار استارتاپیاخبار نانو فناوریکارآفرینی و استارتاپنانو فناوری

پذیرش طرح های نانومچ تا ۱۵ اسفندماه تمدید شد

مهلت دریافت نمونه اولیه محصولات نوآورانه در نهمین دوره برنامه نانومچ تا ۱۵ اسفند تمدید شد.

اکودی‌ام

فراخوان نهمین دوره برنامه نانومچ ، بنا به درخواست‌های دریافتی توسط متقاضیان، تا ۱۵ اسفندماه تمدید شد و فناورانی که به محصول اولیه نانویی دست یافته و در صدد تجاری‌سازی آن هستند، می‌توانند تا مهلت تعیین شده برای ثبت طرح خود اقدام کنند و در مسیر تجاری سازی ایده خود، از حمایت های ویژه ستاد توسعه فناوری نانو بهره مند شوند.

برنامه طرح‌های نوآورانه فناوری نانو (NanoMatch)، به‌عنوان یک برنامه دائمی در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، تسریع و تسهیل در تجاری‌سازی محصولات نانو و حمایت از فناوران، پژوهشگران و شرکت‌های نوپا را دنبال می‌کند. نانومچ، به تیم های مستعدی که نمونه اولیه‌ای از محصولی با پتانسیل تجاری سازی را تولید کرده‌اند، کمک می‌کند تا با استفاده از زیرساخت‌های حمایتی این برنامه، از جمله خدمات، تسهیلات، آموزش و مشاوره های مورد نیاز، بتوانند نمونه اولیه را توسعه داده و آماده ورود به صنعت و بازار شوند.

بر اساس اعلام ستاد نانو، نانومچ در هر سال، طی فراخوان‌هایی اقدام به دریافت طرح کرده که اولین فراخوان دوره نهم آن، از اول بهمن ماه آغاز شده و بنا به درخواست‌های دریافتی، تا ۱۵ اسفندماه نیز ادامه خواهد داشت. در این راستا، از تمامی تیم هایی که انگیزه و تمرکز لازم برای توسعه طرح نوآورانه‌ خود را دارند، دعوت می‌شود که طرح‌های خود را در این فراخوان ثبت کنند تا مورد ارزیابی فنی و تجاری قرار گیرد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا