اخبار استارتاپیاخبار رسانهرسانهکارآفرینی و استارتاپ

آغاز جذب تیم های استارتاپی در بزرگترین مدیا پارک ایران

فراخوان جذب تیم ها و استارتاپ های تولید محتوا برای استقرار در بزرگترین مدیاپارک ایران منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی «مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک پارک»، این مرکز از همه فعالان این حوزه، به ویژه افراد و تیم های مستقر در استان برای حضور و استفاده از ظرفیت های مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک دعوت کرد.

مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک با ایجاد زیرساختهای لازم برای تولید محتوا اعم از استودیوهای دوبله، پادکست، موسیقی در حوزه صدا، آزمایشگاه تولیدمحتوا، فضای کار اشتراکی واستودیوهای تصویری شامل استودیو تلویزیونی، کروماکی، استاپ موشن و تولیدات مجازی به دنبال جذب تیم ها و ایده های جذاب در حوزه تولید محتوای دیجیتال و کسب و کارهای مربوط به آن است.

مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک

اصلی‌ترین موضوعات مورد حمایت این پارک تولید محتوا، تولید محتوای دیجیتال مانند بازی سازی، انیمیشن، ویدئو، موشن‌گرافیک، دوبله و پادکست، واقعیت مجازی و افزوده و …، آموزش و پژوهش در حوزه محتوای دیجیتال اعم از خدمات آموزشی، تولیدات آموزشی، نشریات پژوهشی، تحقیق و توسعه، داده‌کاوی و … است.

همچنین متقاضیان در صورت ورود به نیتک، از خدمات دیگر این مرکز نوآوری مانند سرمایه گذاری، فضای کار اشتراکی و آموزش و مشاوره نیز بهره‌مند می‌شوند.

تیم‌های استارتاپی، صاحبان ایده، کسب و کارها و علاقه‌مندان به تولیدمحتوای دیجیتال می‌توانند تا ۲۷اسفندماه۹۹ از طریق بخش پذیرش سایت مرکز به این نشانی برای حضور در مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک اقدام کنند و شماره واتساپ ۰۹۲۰۷۹۰۱۸۲۴ نیز جهت پاسخگویی به سوالات مخاطبان اختصاص داده شده است.

بنابر اعلام این مرکز، پس از تکمیل فرم، ارزیابی اولیه در مورد تیم و ایده شما انجام گرفته و برای برگزاری جلسه اولیه با علاقه‌مندان تماس گرفته می‌شود.

بزرگترین مدیا پارک ایران

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *