سرمایه گذاری خطرپذیراخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیراخبار سلامتسلامت

سرمایه گذاری هلدینگ حرکت اول بر استارت آپ نبض

حرکت اول، بازوی سرمایه‌گذاری جسورانه همراه اول در کسب‌وکارهای نوپا، در استارتاپ نبض که در حوزه سلامت الکترونیکی فعالیت می‌کند، سرمایه گذاری کرد.

هلدینگ سرمایه گذاری حرکت اول در سال جاری نگاه ویژه به سلامت الکترونیکی دارد و اولین سرمایه گذاری خود را در این حوزه در اردییهشت ماه امسال انجام داد. توضیحات بیشتر درمورد این سرمایه گذاری در یک نشست خبری اعلام خواهد شد. این هلدینگ اول بازار را رصد کرده و در ادامه روی استارتاپ نبض سرمایه گذاری کرد.

استارت آپ نبض در سال ۹۵ در زمینه ساخت تجهیزات توان‌بخشی راه‌اندازی شد؛ اما در مرداد ماه ۹۶ تغییر مسیر داد و در زمینه طراحی و ساخت ابزارها و گجت‌های هوشمند حوزه سلامت فعال به فعالیت خود ادامه داد. نبض همچنین موفق به کسب مقام اول حوزه سلامت در چهارمین گنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی شده است. آرمین کریمی، مدیرعامل و هم بنیانگذار نبض، در مورد دلایل این همکاری اعلام کرد که از VCها و حتی شرکت‌های مختلف پیشنهادهای متنوعی داشتند: اما رویکرد تیم جوان و حرفه‌ای حرکت اول برای نبض می‌تواند معنای واقعی اسمارت مانی باشد.

شرکت حرکت اول به عنوان بازوی خطر پذیر گروه همراه اول در سال ۹۷ تاسیس شده و تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در کسب و کارهای مرحله میانی و بالاتر سرمایه گذاری کرده است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۲ Average: ۴.۵]
منبع
پیوست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *