صنایع خلاق و فرهنگیاخبار استارتاپیاخبار صنایع خلاق و فرهنگی

برگزاری رویدادهای پیوند فرهنگی «رویداد بازی ، اسباب بازی و عروسک»

رویداد پیوند فرهنگی «رویداد بازی، اسباب‌بازی و عروسک»، سوم مرداد ماه سال جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و بنیاد سپهر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

رویدادهای پیوند فرهنگی «رویداد بازی، اسباب بازی و عروسک» به منظور توانمندسازی صاحبان ایده های نوین فرهنگی و بهم‌رسانی فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برگزار می‌شود.

این رویداد شامل برگزاری دوره‌های آموزشی، تیم‌سازی برای صاحبان ایده، بهم‌رسانی فعالان فرهنگی با توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی، ارائه تسهیلات SEEDMONEY به شتابدهنده های دانش بنیان و عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی و پیگیری مذاکرات و کمک در نگارش قراردادها با توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی است.

رویداد یازی اسباب بازی و عروسک

فعالیت شتاب دهنده ها، هزینه‌های چشمگیری دارد و با ریسک‌های مختلفی نیز همراه است. بنابراین در اغلب کشورها، نهادهای دولتی و عمومی، با کمک‌های بلاعوض از این نوع فعالیت‌ها حمایت می‌کنند. صندوق نوآوری و شکوفایی نیز در راستای کمک به تحقق و توسعه اقتصاد دانش بنیان، تکمیل زنجیره ایده تا بازار و تجاری سازی نوآوری‌ها، دستاوردهای پژوهشی و اختراعات و کاربردی کردن دانش از فعالیت شتابدهی ایده های فناورانه حمایت می‌کند. این حمایت از طریق رویداد «پیوند» به این شکل خواهد بود که ایده پردازان و استارت آپ هایی که هنوز به مرحله MVP (MVP مخفف Minimum Viable Product و به معنای حداقل محصول قابل ارائه است) نرسیده‌اند، طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده ها می‌شوند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر
مطالب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *