صنایع خلاق و فرهنگیاخبار استارتاپیاخبار صنایع خلاق و فرهنگی

برگزاری رویدادهای پیوند فرهنگی «رویداد بازی ، اسباب بازی و عروسک»

رویداد پیوند فرهنگی «رویداد بازی، اسباب‌بازی و عروسک»، سوم مرداد ماه سال جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و بنیاد سپهر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

اکودی‌ام

رویدادهای پیوند فرهنگی «رویداد بازی، اسباب بازی و عروسک» به منظور توانمندسازی صاحبان ایده های نوین فرهنگی و بهم‌رسانی فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برگزار می‌شود.

این رویداد شامل برگزاری دوره‌های آموزشی، تیم‌سازی برای صاحبان ایده، بهم‌رسانی فعالان فرهنگی با توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی، ارائه تسهیلات SEEDMONEY به شتابدهنده های دانش بنیان و عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی و پیگیری مذاکرات و کمک در نگارش قراردادها با توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی است.

رویداد یازی اسباب بازی و عروسک

فعالیت شتاب دهنده ها، هزینه‌های چشمگیری دارد و با ریسک‌های مختلفی نیز همراه است. بنابراین در اغلب کشورها، نهادهای دولتی و عمومی، با کمک‌های بلاعوض از این نوع فعالیت‌ها حمایت می‌کنند. صندوق نوآوری و شکوفایی نیز در راستای کمک به تحقق و توسعه اقتصاد دانش بنیان، تکمیل زنجیره ایده تا بازار و تجاری سازی نوآوری‌ها، دستاوردهای پژوهشی و اختراعات و کاربردی کردن دانش از فعالیت شتابدهی ایده های فناورانه حمایت می‌کند. این حمایت از طریق رویداد «پیوند» به این شکل خواهد بود که ایده پردازان و استارت آپ هایی که هنوز به مرحله MVP (MVP مخفف Minimum Viable Product و به معنای حداقل محصول قابل ارائه است) نرسیده‌اند، طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده ها می‌شوند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا