اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیرسرمایه گذاری خطرپذیر

اسمارت آپ بر روی استارتاپ لندین سرمایه گذاری کرد

استارتاپ لندین یک سرویس ساخت لندینگ پیج (صفحه فرود)

استارتاپ لندین یک سرویس ساخت لندینگ پیج (صفحه فرود) به کسب و کارها ارائه می‌دهد که به کمک آن می‌توانند بدون دانش فنی و در زمانی کوتاه یک لندینگ پیج حرفه‌ای برای خود بسازند.

مهدی ظهیری ترم ۶ دانشگاه تصمیم می‌گیرد دانشگاه را رها کند و وارد کسب و کار شود بعد از شکست در دو استارتاپ اولش متوجه می‌شود که نیاز به یادگیری عمیق‌تری دارد پس سراغ کسب و کارهای بزرگتری مثل فینووا، لندو (ایران‌رنتر) و… می‌رود.

تجربه کارمندی به ظهیری فرصت شناخت نیازهای واقعی‌کسب و کارها را می‌دهد. او متوجه می‌شود یکی از چالش‌های همیشگی کسب‌و‌کارها برای راه‌اندازی یک کمپین دیجیتال، داشتن یک لندینگ پیج استاندارد است که به آن‌ها کمک کند بتوانند با کمترین هزینه و زمان بدون دانش فنی، لندینگ‌پیج مورد نظرشان را بسازند. پس برای حل این چالش به سراغ راه‌اندازی لندین می‌رود و در این مسیر با قادر صادقی و احمد یزدانی همراه می‌شود.

استارتاپ لندین کار خودش را از اردیبهشت ۹۸ شروع کرده است و تصمیم دارد با سرمایه‌ای که از شرکت سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در این راند جذب کرده است بازار و محصول خود را توسعه دهد. بنیانگذاران لندین در مورد انتخاب اسمارت آپ به عنوان سرمایه گذار گفتند:

اسمارت آپ یکی از مجموعه‌های خوش‌نام در زمینه‌ی سرمایه گذاری و دارای شبکه‌ای از افراد با تجربه در حوزه‌های مختلف است. آن‌ها به صورت هوشمندانه سرمایه گذاری می‌کنند و کسب و کارهایی که تا کنون بر روی آنها سرمایه گذاری کردند به رشد مناسبی دست یافتند.

از مهم‌ترین دلایلی که تیم سرمایه گذاری اسمارت آپ برای این سرمایه گذاری داشتند نیز می‌توان به تیم کاری مناسب، تجربه تیم در توسعه محصول و بازار رو به رشد این حوزه اشاره کرد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
اسمارت آپ ونچرز
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *