صادراتاخبار استارتاپیاخبار صادرات

آشنایی استارت آپ ها با نحوه مذاکره با سرمایه گذاران خارجی

کارگاه آموزشی یادگیری مهارت‌های ارائه (pitch) نزد سرمایه گذاران بین‌المللی توسط صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

اکودی‌ام

کارگاه آموزشی «یادگیری مهارت های ارائه (pitch) نزد سرمایه گذاران بین‌المللی» روز سه شنبه ۱۵ تیر ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و همکاری ستاد توسعه فناوری های حوره اقتصاد دیجیتال برگزار می‌شود. این کارگاه آموزشی شامل دو مرحله «چگونه ارائه تاثیرگذاری از استارت آپ خود به سرمایه گذار بین‌المللی داشته باشیم؟» و «چطور کسب و کارمان را در سطح بین‌المللی مقیاس پذیر (Scale) کنیم؟» است که با حمایت بلاعوض ۹۰ درصدی صندوق نوآوری برگزار می‌شود.

«تشکیل یک تیم مناسب»، «ایجاد یک استراتژی بازار قوی»، «توسعه محصول از ایده تا تولید متناسب با بازار» و «افزایش سرمایه: مدل‌های تامین مالی و مدل‌های رشد» از برنامه‌های این کارگاه آموزشی است.

کارگاه آموزشی «طراحی مدل کسب و کار و ارائه آن به سرمایه گذار»، توسط مربیانی از اکوسیستم نوآوری دانمارک به همراه نشست ارائه استارت آپ ها به سرمایه گذاران خارجی برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، کارگاه «یادگیری مهارت‌های ارائه (pitch) نزد سرمایه گذاران بین‌المللی» روز سه‌شنبه ۱۵ تیرماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در سالن شیخ بهایی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۴]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا