زیست فناوریاخبار استارتاپیاخبار زیست فناوری

دومین دوره رقابت علمی کنز برگزار می شود

کنز رقابتی بین المللی میان دانشگاهیان، محققان و نوآوران زیر 45سال جهان اسلام است که هدف آن یافتن بهترین راه حل های علمی و فناورانه برای چالش های جهان اسلام است.

اکودی‌ام

کنز رقابتی بین المللی میان دانشگاهیان، محققان و نوآوران زیر ۴۵سال جهان اسلام است که هدف آن یافتن بهترین راه حل های علمی و فناورانه برای چالش های جهان اسلام است.

شرکت‌کنندگان این رقابت می‌توانند دستاوردهای علمی و یا راه‌کارهای نوآورانه خود را در محورهای اعلام شده و یا در بخش‌ پاویون‌ها و در پاسخ به چالش‌های ارائه شده توسط نهادهای بین‌المللی جهان اسلام ارائه نمایند.

شرکت‌کنندگان از ۱۵تیرماه الی ۱شهریور ماه فرصت دارند تا دستاوردها و پاسخ‌های علمی خود را در قالب یک ویدئوی ۳ تا ۵ دقیقه ‌ای تهیه و در وب‌سایت رقابت به نشانی بارگزاری نمایند. در این ویدئو لازم است شرح مختصری از دستاورد علمی و یا پاسخ‌ به چالش‌های بین‌المللی ارائه ‌شود. این دستاوردها می‌تواند در قالب ایده، مقاله، کتاب، نمونه اولیه محصول یا محصول جدید باشد.

به ۵ اثر برتر جوایزی به شرح زیر اعطا خواهد شد:

  • مدال و تقدیرنامه کنز
  • نشان طلای ۳۰ گرمی
  • کمک هزینه فرصت مطالعاتی به ارزش ۲۰۰۰ دلار
  • امتیاز ویژه جهت بهره‌مندی از پلتفرم‌های شبکه‌سازی بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) شامل STEP و EISA

لازم به ذکر است کلیه آثاری که در پاسخ به چالش‌های اعلام شده توسط پاویون‌های بین‌المللی رقابت ارائه شده باشند، مستقیما برای پاویون مربوطه ارسال می‌شود. لذا رقابت علمی کنز نه فقط یک رقابت بلکه بازاری است که دانشمندان، محققان و نوآوران جوان می‌توانند مشتریانی فراتر از مرزهای کشور خود برای دستاوردهای علمی‌شان بیابند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا