اخبار استارتاپیاکوسیستم

فراخوان جذب ایده و استارتاپ های آموزشی-پرورشی

رویداد ستاپ با هدف حمایت و شتابدهی به استارتاپ‌های آموزشی-پرورشی برگزار می‌گردد.

خدمات حقوقی کسب و کار

رویداد ستاپ با هدف حمایت و شتابدهی به استارتاپ‌های آموزشی-پرورشی برگزار می‌گردد. بنابر اعلام دبیر محتوایی رویداد ستاپ، این رویداد با همکاری و حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هم‌افزایی مجموعه‌های فعال در حوزه نوآوری‌های آموزشی و تربیتی، با هدف حل نوآورانه و فناورانه چالش‌های نظام تعلیم و تربیت، برگزار می‌شود. صاحبان ایده، محصول و کسب و کار های فعال در زیست‌بوم آموزش و تربیت، برای شرکت در این رویداد فناورانه می‌توانند از طریق مراجعه به وبسایت edusetup.ir ، فرم‌های ثبت‌نام را تکمیل نموده و به همراه سایر مستندات طرح، حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن‌ماه به دبیرخانه ستاپ ارسال کنند.

سید حسام نوربخش، دبیر محتوایی رویداد با اشاره به اینکه رویداد سکوی تحول آموزش و پرورش(ستاپ) به منظور تحقق اهداف خود از جمله: بهره‌گیری از نبوغ و خلاقیت هسته‌های نوآور، حل نوآورانه و فناورانه خلاءهای موجود در آموزش و پرورش، توسعه عدالت آموزشی و… اقدام به جذب، شتابدهی و سرمایه‌گذاری به منظور توسعه ایده‌ها و محصولات آموزشی – تربیتی نموده است، افزود: به طرح‌های برتر تا سقف ۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری، تا سقف ۲ میلیارد تومان تسهیلات، بازار‌سازی در مدارس داخلی و بین‌المللی و جوایز نقدی و غیرنقدی دیگر اعطا می‌شود.

سید حسام نوربخش، دبیر محتوایی رویداد ستاپ

نوربخش تصریح کرد: پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی، طرح‌های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد. در صورت اخذ تایید کمیته داوران، ایده‌ها و محصولات منتخب در فرآیند شتابدهی وارد می‌شوند و زیر نظر راهبران (منتور) ستاپ، آمادگی لازم را جهت جذب سرمایه‌ کسب خواهند کرد. علاوه بر جذب سرمایه، تیم های منتخب می‌توانند در مسیر توسعه ایده و ساخت محصول اولیه، از خدمات حمایتی و شتابدهی ستاپ بهره‌مند شوند.

مهلت ارسال طرح ها : ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰
وبسایت رویداد : Edusetup.ir

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا