اخبار استارتاپی

برگزاری نشست تبیین قانون «جهش تولید دانش بنیان»

قانون «جهش تولید دانش بنیان» با حضور دکتر اسفندیار اختیاری در خانه خلاق و مرکز نوآوری مجلس شورای اسلامی تبیین و بررسی می شود.

خانه خلاق و مرکز نوآوری مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق شعار سال جاری با عنوان «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» و با هدف آشنایی بیشتر با مفاد قانون «جهش تولید دانش بنیان» نشست تبیین و بررسی این قانون را برگزار خواهد کرد.

این نشست با حضور اسفندیار اختیاری رئیس کمیته پژوهش و فناوری مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌‌های خلاق، پارک‌های علم و فناوری، مراکز نوآوری، شتابدهنده ها و اندیشکده ها برگزار می شود.

عناوین برخی مفاد این قانون عبارتند از: رفع چالشها و مشکلات فعالان اقتصاد دانش بنیان در حوزه های مرتبط با تحریم، حمایت از توسعه بازار ماشین آلات و تجهیزات ساخت داخل، حمایت از تجاری سازی دارایی های فکری و دستاوردهای پژوهشی، رفع چالش های قضایی شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان، تکلیف بخش دولتی در حمایت از تولیدات دانش بنیان، حمایت های مالیاتی در جهت تقویت تولیدات دانش بنیان، کاهش هزینه های پیگیری دعاوی قضایی شرکت‌های دانش بنیان، تسهیل سرمایه گذاری در حوزه دانش بنیان و تقویت جایگاه صندوق نوآوری و شکوفایی در زیست بوم فناوری و نوآوری.

گفتنی است نشست تبیین قانون «جهش تولید دانش بنیان»، چهارشنبه هشتم تیرماه ساعت ۱۴ در سالن رویدادهای خانه خلاق و مرکز نوآوری واقع در طبقه دهم ساختمان شیخ فضل الله نوری مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

حضور در این نشست برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این نشست به لینک زیر مراجعه فرمایند:
https://evand.com/events/jaheshtolidlawevent

جهش تولید دانش بنیان

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *