اخبار استارتاپی

بلاک چین فناوری قرن

تهران؛ میزبان چهارمین رویداد تخصصی بلاک دی با محوریت بلاک چین

سلسله رویدادهای بلاک­دی ایران با شعار “بلاک­دی فرصتی برای به روز ماندن” توسط هلدینگ راه نو و شرکت توزیع فناور، با هدف افزایش سطح دانش و هم افزایی جمعی متخصصان و علاقه مندان به فناوری بلاک­چین در ایران شکل گرفته است.

رویدادهای بلاک­دی ایران

در هر رویداد تلاش می شود تا از ظرفیت­های متخصصان این فناوری در داخل و خارج از ایران دعوت به عمل آید تا دانش، تخصص و تجربه ی خود را در اختیار مشتاقان این حوزه قرار دهند. محورهای گفتگو در رویدادهای بلاک­دی؛ هوش مصنوعی، قراردادهای هوشمند، NFT، متاورس، زنجیره تامین، بانکداری، رمزارزها و سایر کاربردهای آن می باشد.

گزارش خبری رویداد:

چهارمین رویداد بلاک­دی ایران به همت هلدینگ راه نو، شرکت توزیع فناور و دانشگاه خاتم و با همکاری همه جانبه جناب آقای دکتر مجتبی تنها (مدیرعامل هلدینگ راه نو)، هم بنیان­گذاران شرکت توزیع فناور (جناب آقایان جواد محمدزاده، احمد جنتی فرد و دانیال احمدزاده) و جناب آقای محمد طهرانی (بنیان­گذار آزمایشگاه بلاک­چین خاتم) در تاریخ پنجم مرداد ماه ۱۴۰۱ در تهران برگزار شد و میزبان جمع کثیری از مسئولین، اساتید، متخصصین، دانشجویان و علاقه مندان حوزه بلاک­چین و همچنین چهره های شاخص این حوزه به عنوان سخنران و مدرس بوده است.

این رویداد با محوریت بلاک­چین و فناوری های مرتبط در چند بخش سخنرانی، پنل انتقال تجربه، پنل تخصصی و کارگاه های جانبی برگزار شد.

چهارمین رویداد بلاک­دی ایران

در بخش اول رویداد ، جناب آقای سید حسن هاشمی (رئیس نظام صنفی رایانه ایران و مدیر عامل هلدینگ گرین وب) و همچنین جناب آقای مجید قاسمی (ریاست محترم دانشگاه خاتم ) به عنوان سخنرانان کلیدی به ایراد سخنرانی حول محور فناوری بلاک­چین و تعاملات پیش رو پرداختند.

در بخش بعدی رویداد، پنل انتقال تجربه با حضور جناب آقایان محمدرضا قدوسی ( مدیریت استارتاپ استودیو چیننوا )، مصطفی نقی پورفر (دبیر انجمن فین تک ایران) ، سعید خوشبخت (بنیان­گذار و عضو هیات مدیره شرکت آریاتک) و محمد طهرانی (عضو هیئت علمی و بنیان­گذار آزمایشگاه بلاک­چین خاتم) با موضوع “بلاک­چین و آینده پیش رو” برگزار شد.

بلاک­چین و آینده پیش رو

در ادامه رویداد، پنل تخصصی با عنوان “داستان پول عوض شد” با محوریت آینده اقتصادی و مالی جهان و نقش رمز ارزها به عنوان جایگزین پول برگزار شد . در این پنل جناب آقایان محمد یعقوبی (قائم مقام مدیر عامل مجموعه یوبیتکس)، مهدی کنعانی (مدرس دانشگاه تهران و مشاور اقتصادی) و علی زارع (مشاور کسب و کار ، فناوری اطلاعات و آینده پژوهی) به گفتگو پرداختند.

در ادامه این رویداد نیز ۵ عنوان کارگاه آموزشی با محوریت چالش های حقوقی، رمزارزها، متاورس ( توسعه کسب و کار)،  استخراج رمز ارزها و برنامه نویسی بلاک­چین، با تدریس اساتید به نامی چون جناب آقایان محمدرضا نصرالهی (مشاور حقوقی کسب و کارهای نوین)، حسین غضنفری (تحلیلگر بازار رمزارزها)، آرمان پنج تن طوسی (مشاور خدمات بلاک­چین در شرکت ویستو)، یزدان عباسی (رئیس کارگروه آموزش و پژوهش انجمن بلاک­چین ایران) و احمد جنتی فرد (هم بنیان­گذار شرکت توزیع فناور و دبیر علمی رویداد) برگزار شد.

چهارمین رویداد تخصصی بلاک دی با محوریت بلاک چین

سلسله رویدادهای بلاک­دی ایران تلاش دارد تا روزهای رند سال در شهرهای مختلف میهن عزیزمان ایران میزبان علاقه مندان و متخصصانی باشد که دغدغه آنها فراگیری فناوری بلاک­چین و ساختن ایران است. برگزار کنندگان رویدادهای بلاک­دی ایران با یاری و همت و هم افزایی و استفاده از ظرفیت های دوجانبه، این رویدادها را در بالاترین کیفیت و مطلوبیت برگزار می نمایند.

 

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *