اخبار استارتاپی

سرمایه گذاری حرکت اول بر استارتاپ میاره

به نقل از روابط عمومی حرکت اول، این هلدینگ سرمایه گذاری خطرپذیر به همراه صندوق پیشگام در راند سوم جذب سرمایه استارتاپ میاره مشارکت کرد.

شــرکت «کســب‌وکارهای نوپای حرکت اول» به عنوان بازوی ســرمایه‌گذاری جســورانه «گــروه همــراه اول» در ســال ١٣٩٧ و با هدف سرمایه‌گذاری در مرحله میانی و بالاتر استارتاپ‌ها، تاســیس شــده است.

میاره نیز یک پلتفرم با رویکرد on demand delivery با استفاده از پیک موتوری است و بزرگترین بخش مشتریانش را رستورانها و سوپرمارکتها تشکیل میدهند.

تیم میاره  فعالیت خود را از  مرکز کارآفرینی شریف و در سال ۱۳۹۵ آغاز کرده و  اولین جذب سرمایه خود را در سال ۱۳۹۵ از رهنما ونچرز دریافت و دو سال بعد ادونچرز  در این استارتاپ سرمایه گذاری کرد.

این سومین راند جذب سرمایه میاره بوده و حرکت اول نقش Lead Investor را در مذاکرات این هم سرمایه گذاری بر عهده داشته است.

روابط عمومی حرکت اول با  انتشار این خبر، از مهمترین دلایل سرمایه گذاری خود در کسب و کار میاره را رشد بسیار سریع این کسب و کار در سالهای اخیر، کسب سهم بازار قابل توجه در صنعت لجستیک و همچنین انتظار تداوم این رشد در سالهای آتی، مدل کسب و کار منحصر به فرد نسبت به رقبا و همچنین تیم توانمند و متخصص جهت اجرای برنامه های توسعه جذاب، را عنوان نمود.

امیراحمد برکتین مدیرعامل میاره نیز با تایید این خبر ، رویکرد برد_برد و روحیه همراهی حرکت اول در مذاکرات و همچنین امکان استفاده از زیرساختهای همراه اول در ادامه این مشارکت را از مهمترین دلایل جذب سرمایه از حرکت اول دانست و اعلام نمود میاره با این جذب سرمایه برنامه های توسعه ای هدفمندی را جهت کسب سهم بازار حداکثری در نظر دارد.

سرمایه گذاری حرکت اول

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۲]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *