اخبار استارتاپی

۱۹ مرکز توانمندسازی استانی برای شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد می شود

با استفاده از ظرفیت بومی هر استان، مراکز توانمندسازی استانی برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان ایجاد شد. در حال حاضر ۱۹ مرکز، به ارائه این خدمات در کشور مشغول فعالیت هستند.

مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سال ۹۸ برای ایجاد بستر مناسب برای تسهیل دسترسی شرکت‌های دانش‌بنیان به خدمات و حمایت‌های ارائه شده اقدام به طراحی و راه‌اندازی مراکز توانمندسازی استانی کرد. در این مراکز، شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند مسائل و مشکلات خود را با مشاوران بومی و متخصص به صورت حضوری مطرح کنند و از راه حل‌های مناسب و دقیق برای رفع این مشکلات و افزایش توانمندی شرکت خود بهره ببرند.

در حال حاضر مراکز توانمندسازی در استان‌های اصفهان، فارس، قزوین، یزد، کرمانشاه، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، خوزستان، البرز و زنجان با همراهی نهادهای ذیربطی چون پارک‌های علم و فناوری فعال شده است.

در این مراکز، خدماتی چون ارائه مشاوره‌های کسب و کار، برگزاری دوره‌های آموزشی، برگزاری نشست‌های پرسش و پاسخ تخصصی با استفاده از ظرفیت بومی هر استان ارائه می‌شود. در این مراکز بالغ بر پنج هزار و ۷۸۶ خدمت به متقاضیان ارائه شده است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *