اخبار استارتاپی

فراخوان پذیرش در مرکز رشد پارک فناوری پردیس منتشر شد

هفدهمین دوره فراخوان جهت پذیرش عضویت در مرکز رشد پارک فناوری پردیس آغاز شد و تا ۱۶ آذرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

محسن علی‌اکبریان رئیس مرکز رشد فناوری نخبگان در باره هفدهمین فراخوان «مسیر» گفت: تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های کشاورزی و صنایع غذایی، سلامت و تجهیزات پزشکی، نفت، گاز و پتروشیمی، معدن و صنایع معدنی و فناوری اطلاعات، بازی و بازیی‌وارسازی(گیمیفیکیشن)، می‌توانند طرح‌های دارای ویژگی‌های شاخص از حیث تیم کاری، فناوری و نوآوری،و مبتنی بر نیاز بازار را به پارک فناوری پردیس ارسال کنند.

وی گفت: پس از طی مراحل اولیه بررسی و پذیرش طرح‌ها، تیم‌ها در فضای کار اشتراکی پارک فناوری پردیس با نام «کوآپ» مستقر می‌شوند و در طی این مدت دوره‌ آماده‌سازی که شامل برنامه‌ها و آموزش‌های متنوع و فشرده جهت فراگیری مهارت‌های اساسی مدیریت و تجاری سازی کسب و کار و عملیاتی نمودن آن‌ها در میدان عمل است، برای آنها برگزار می شود.

وی افزود: مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط صاحبان طرح آغاز می‌شود و فرآیند عضویت با ارائه‌ اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر ادامه می‌یابد.

علی اکبریان ادامه داد: در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می‌ شود تا طرح‌ها از جنبه‌های پتاسیل بازار و امکان توسعه فنی مورد بررسی قرار گیرند.

رئیس مرکز رشد فناوری نخبگان گفت: در گام بعدی با تایید کارشناسان مربوطه، تیم‌ها پس از پذیرش اولیه، به‌صورت فشرده برخی مهارت‌های مهم و اصلی راه‌اندازی و مدیریت کسب و کار را فرامی‌گیرند و در طول دوره به‌صورت مستمر مورد ارزیابی و پایش قرار می‌گیرند و در صورت رسیدن به پایان دوره، در جلسه‌ «داوری نهایی» از طرح کسب‌وکار خود دفاع خواهند کرد و درصورت تایید، به عضویت مرکز رشد درخواهند آمد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *