اخبار استارتاپی

تسهیلات ویژه معاونت علمی ریاست جمهوری برای تبدیل ایده به هسته‌های فناور

دو ستاد توسعه زیست فناوری و فرهنگ سازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری فراخوانی را برای تبدیل ایده به تیم‌ها و استارت‌آپ‌ها منتشر کردند.

اکودی‌ام

فراخوانی برای تشکیل تیم ها و هسته های فناور و استارت آپ ها منتشر شد و این فراخوان فرصتی برای تیم‌ها و هسته‌ها فراهم می کند تا از مزایایی چون «تشکیل هسته‌های فناور و نوآور و دانش‌بنیان»، «راه‌اندازی استارت‌آپ‌های دانش‌بنیان»، «آموزش اصول علمی کارآفرینی»، «تعیین مسیر شغلی توانمندسازی شغلی»، «امکان بهره‌مندی از مزایای شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان همکار»، «امکان کارآموزی در مراکز معتبر پس از اخذ آزمون جذب و ورود به بازار کار پس از کسب بیشترین نمره و اخذ آزمون» برخوردار شوند.

ستاد توسعه زیست‌فناوری و ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در این رویداد با یکدیگر همکاری و مشارکت می‌کنند.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، علاقه‌مندان برای شرکت در این فراخوان تا ۳ دی ماه۱۴۰۱ فرصت دارند تا از تسهیلات ارائه شده در این فراخوان برای تبدیل ایده به استارت‌آپ‌ دانش‌بنیان، ایجاد اشتغال دانش‌بنیان، به ظهور و بلوغ رساندن نوآوری‌های خود، ایجاد کارآفرینی و ورود به بازار کار بهره‌مند شوند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا