اخبار استارتاپیاخبار سفر و گردشگریسفر و گردشگری

وام ۱۰۰ میلیونی استارتاپ اتاقک به میزبانان اقامتگاه‌ها

لیمو HR

سامانه اجاره آنلاین اقامتگاه اتاقک، امسال در راستای گسترش همکاری خود با میزبانان، حمایت و قدردانی از آنها و کمک به درآمدزایی بیشتر، تصمیم به پرداخت وام گرفته است. این اقدام نتیجه تلاش دو ساله اتاقک است که با همکاری بانک آینده، سعی شده وامی با کمترین مراحل اداری و راحت‌ترین شکل ممکن برای میزبانان فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی اتاقک، بعد از گزارش سال ۱۴۰۰ این سامانه اجاره آنلاین اقامتگاه و همچنین رونمایی از پروژه اجاره آنلاین اقامتگاه در ترکیه، اتاقک در ماه‌های پایانی سال ۱۴۰۱ خبر خوبی برای میزبانان خود دارد و این نوید از رشد و توسعه اتاقک در ماه‌های آینده دارد. اتاقک به عنوان سامانه اجاره آنلاین اقامتگاه، سوئیت، کلبه و ویلا برای ارائه خدمات جدید به مهمانان و میزبانان خود همواره پیشقدم بوده است.

شرایط اعطا وام اتاقک به میزبانان

همانطور که پیشتر گفته شد اتاقک در تلاش است که تسهیلات پرداختی به میزبانان را به ساده‌ترین شکل ممکن ارائه دهد، مبلغ وامی که اتاقک برای میزبانان خود در نظر گرفته است ۱۰۰ میلیون تومان است و ضامن اصلی آن اتاقک است.

هدف از پرداخت این وام به میزبانان چیست؟

هدف اصلی اتاقک از پرداخت این وام به میزبانان حمایت از آنها برای گسترش فعالیت‌هایشان، تجهیز و نوسازی اقامتگاه‌ها در جهت افزایش درآمد آنهاست، این وام می‌تواند کمک‌حال میزبانان برای نوسازی واحد و لوازم اقامتگاه، ساخت استخر، پیش‌پرداخت یک واحد جدید و… باشد.

این وام به کدام میزبانان تعلق می‌گیرد؟

همه میزبانان فعال اتاقک می‌توانند برای این وام نام‌نویسی کنند. میزبانانی در اولویت خواهند بود که طی مدت زمان فعالیت خود بیشترین و بهترین همکاری را با اتاقک داشته‌اند، عملکرد موفقیت‌آمیزی در ارائه خدمات به مهمانان داشته‌اند و بازخورد مهمانان نیز به آنها راضی‌کننده بوده است، به‌خصوص میزبانانی که در ایام پیک سفر مانند تعطیلات رسمی و ایام نوروز به خوبی اتاقک را یاری داده‌اند تا مهمانان خیالشان از بابت رزرو راحت باشد و سفر بی‌دغدغه‌ای برای خود داشته باشند.

لازم به ذکر است که زمان پرداخت این وام بهار سال ۱۴۰۲ هست و از زمان اعلام این خبر میزبانان فرصت طلایی تعطیلات بهمن و اسفند و همچنین نوروز ۱۴۰۲ را برای قرار گرفتن در فهرست وام‌گیرندگان دارند.

تکلیف میزبانانی که بعد از اعلام خبر وام به اتاقک ملحق می‌شوند چیست؟

این دسته از افراد می‌توانند هر چه زودتر میزبان شوند و از فرصت باقی‌مانده تا زمان پرداخت وام یعنی بهار ۱۴۰۲ با فعالیت گسترده و ارائه خدمات باکیفیت به مهمانان اتاقک به‌خصوص در تعطیلات نوروز، در لیست بهترین میزبانان اتاقک قرار بگیرند. ضمن اینکه این احتمال می‌رود این وام تمدید شود و در ماه‌های بعد از آن نیز اتاقک در صورت داشتن تسهیلات بار دیگر این خدمات را به میزبانان ارائه دهد.

لازم به ذکر است اتاقک یکی از بازیگران مهم اجاره ویلا در شمال و سایر شهرهای ایران است که از زمان فعالیت خود تاکنون توانسته است سهم خوبی از بازار آنلاین اجاره اقامتگاه را از آن خود کند و همچنان در حال گسترش و توسعه بازار اجاره آنلاین اقامتگاه است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
کارنگ
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *