اخبار استارتاپی

ایده‌های برتر رقابت استانی اینوتکس پیچ ۲۰۲۳ مشهد معرفی شدند

سومین رقابت استانی اینوتکس پیچ ۲۰۲۳ در استان خراسان رضوی و با معرفی ایده‌های برتر برای حضور در مرحله نهایی این رقابت در نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۳، به میزبانی شهر مشهد برگزار شد.

در مرحله نخست این رقابت، ۱۰ تیم‌ به بخش حضوری راه یافتند. در بخش حضوری از میان طرح‌های ارائه شده، ایده‌های «کروسین فدک» و «هلپیکال» به ترتیب اول و دوم شدند.

به دو تیم برتر این رقابت، از طرف پست بانک ایران، مبلغ ۵ میلیارد ریال تسهیلات به همراه ۵۰ میلیون ریال هدیه به عنوان جایزه نقدی تعلق گرفت. همچنین دو تیم برتر، مجوز راهیابی به فینال اینوتکس پیچ را که در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می‌شود، کسب کردند.

تیم “دفینو” ایده‌ای در حوزه‌ ناشنوایان داشتند و اعضای این تیم نیز از ناشنوایان بودند و به عنوان تیم شایسته تقدیر انتخاب شدند و از طرف پست بانک مبلغ ۲ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.

به نقل از روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، استان اردبیل به عنوان مقصد بعدی اینوتکس پیچ در تاریخ ۴ اسفندماه انتخاب شده است.

اینوتکس‌پیچ یکی از بخش‌های پرطرفدار نمایشگاه اینوتکس است که برای ششمین سال متوالی در ۵ استان با همراهی پست‌بانک ایران برگزار می‌شود و این رویداد در سال جاری در استان‌های اصفهان، هرمزگان، خراسان رضوی، اردبیل و تهران برگزار می‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *