اخبار استارتاپی

رویداد صدرانینگ فرصت پروش ایده‌های استارت‌آپی

برنامه شتابدهی صدرانینگ از نیمه دوم فروردین ماه ۱۴۰۲ در قم آغاز می‌شود.

صدران سالانه میزبان سه برنامه سه‌ماهه در رویداد صدرانینگ است که دور دوم آن از نیمه دوم فروردین ماه ۱۴۰۲ آغاز می‌شود. این برنامه در قم و به شکل تمام وقت و حضوری برگزار می‌شود. صدران در این برنامه با سرمایه‌گذاری و امکان استفاده از منابع شبکه صدران کمک می‌کند تیم‌ها به MVP (محصول اولیه حداقلی) برسند و برای جذب سرمایه در مرحله بعد آماده شوند.

محمدرضا مستقیمان، مدیرعامل شتاب‌دهنده صدران درباره این رویداد توضیح داد: «صدرانینگ یک دوره شتابدهی ۱۰۰ روزه است. تیم‌ها در صدران گردهم می‌آیند و ما ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری نقدی، ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری غیرنقدی، فضای کار، فضای اسکان (برای شرکت‌کنندگان غیربومی قم) و منتورشیپ(امکان استفاده از مربیان) و شبکه راهبری را برایشان فراهم می‌کنیم. در این ۱۰۰ روز شرکت‌کنندگان ایده‌هایشان را به محصول تبدیل می‌کنند. این یک برنامه شتابدهی فشرده برای استارت‌آپ‌ها است.»

مدیرعامل صدران در ادامه درباره اهداف برگزاری این برنامه گفت:«درحال حاضر در اکوسیستم استارت‌آپی برای افرادی که صرفا ایده دارند، ورود به اکوسیستم خیلی سخت شده است. یعنی شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذارها دیگر روی این موضوع تمرکز نمی‌کنند. هدف ما این است که امید را زیاد کنیم و بستر را برای افرادی که ایده دارند فراهم کنیم.»

او با اشاره به این نکته که رویداد امسال دومین رویداد با این موضوع در صدرانینگ است افزود: «در دوره اول سه تیم فارغ‌التحصیل شدند که ۲ تا از آن‌ها جذب سرمایه داشتند.»

فردا آخرین روز از ثبت‌نام دوره دوم صدرانینگ است و ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ این رویداد برگزار خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *