اخبار استارتاپی

شصت و پنجمین نشست سرمایه‌گذاری کارایا برگزار شد

شصت و پنجمین نشست سرمایه‌گذاری کارایا با همراهی مرکز نوآوری پست، تجارت الکترونیک و لجستیک پیشرفته با حضور جمعی از فعالین اکوسیستم استارتاپی، سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا و کارآفرینان در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ برگزار گردید.

 

به گزارش اکوموتیو و به گفته نسرین رضایی “دبیر اجرایی کارایا” این مجموعه هر نیم فصل یک رویداد سرمایه‌گذاری را در قالب نشست با هدف تشویق، ترویج و آموزش فرهنگ و مفاهیم مرتبط با کسب و کارهای نوپا اعم از سرمایه‌گذاری و کارآفرینی برگزار می‌نماید.

نشست سرمایه‌گذاری

بخش‌های اصلی این رویداد که با اجرا و راهبری آرش سروری “برنامه‌ساز و تسهیل‌گر رویدادهای نوآورانه، فناورانه و استارتاپی ” همراه بود، شامل گفتگوی آقایان: دکتر قادری”رئیس مرکز نوآوری پست ” و دکتر علیرضا بای “مدیرکل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست و” جناب آقای حسین مفاخریان “عضو هیات موسس، امنا و سرمایه‌گذار نیک اندیش  کارایا” بود و طبق روند جلسات سرمایه‌گذاری کارایا، استارتاپ کارگونت که “پلتفرم آنلاین حمل هوایی کالاست” موفق به دریافت نظرات مثبت سرمایه‌گذاران و ورود به مراحل ارزیابی موشکافانه گردید.

 

در بخش دوم  این رویداد پنل تخصصی با موضوع” موانع توسعه کسب و کارهای اینترنتی” با حضور خانم مریم نجفی “دبیر انجمن تجارت الکترونیک ایران”، نیما قاضی “هم بنیانگذار علی‌بابا”، رضا زرنوخی”، مدیر مالی صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران با راهبری آقای احمدرضا صادقی، دبیر اجرایی نیک ونچرز و عضو هیات اجرایی کارایا برگزار گردید.

نشست سرمایه‌گذاری

بخش پایانی رویداد سرمایه‌گذاری شامل پذیرایی از مهمانان و شبکه‌سازی و بازدید از تیم های استارتاپی مستقر در موزه بود.

 

کارایا

گروه سرمایه گذاران نیک اندیش کارایا، گروهی مردم نهاد، غیرانتفاعی و شفاف است که از سال ۱۳۹۴ مطابق با تعاریف، اهداف،استانداردها و ارزش‌های مشخص و تعریف شده و در راستای توسعه کارآفرینی و سرمایه‌گذاری شروع به فعالیت کرده است.

اعضای این گروه را سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش بخش خصوصی تشکیل می‌دهند که با هدف افزایش ارزش کارآفرینی و رشد و توسعه در کسب‌وکارهای نوپا سرمایه‌گذاری می‌کنند.

این گروه با استفاده از دانش، تجربه و دارایی اعضای خود فرصت‌های سرمایه‌گذاری را تشخیص داده و با سرمایه‌گذاری و مشارکت با کارآفرینان، در راستای اهداف تجاری و اقتصادی فعالیت می‌کند. شفافیت، روابط صمیمانه، فعالیت‌های اجتماعی و به اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات اعضا در بهبود و توسعه کسب و کارها از اصول اولیه در کارایا هستند.

نشست سرمایه‌گذاری

کارایا در حال حاضر انواع مدل‌های عضویت را در برنامه خود قرار داده تا بیش از پیش بتواند شبکه سرمایه‌گذاران خود را جهت هم‌افزایی در رشد و توسعه اکوسیستم کارآفرینی تقویت نماید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارایا و اطلاع از سرمایه‌گذاری‌های جدید کارایا در ابتدای سال ۱۴۰۲ می‌توانید با مراجعه به سایت کارایا به نشانی Www.karaya.ir با تیم اجرایی در ارتباط باشید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۳ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *