اخبار آموزش

برگزاری دومین رویداد ملی ستاپ

فراخوان جذب ایده و توانمندسازی نوآوری‌های تربیتی آموزشی

خدمات حقوقی کسب و کار

دومین رویداد ملی ستاپ (سکوی تحول آموزش و پرورش) با هدف شناسایی، توانمندسازی، سرمایه گذاری و شتابدهی به نوآوری‌های تربیتی آموزشی برگزار می‌شود.

بنابر اعلام دبیر رویداد ملی ستاپ، این رویداد با همکاری و حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت آموزش و پرورش و با هم‌افزایی مجموعه‌های فعال در حوزه نوآوری‌های تربیتی و آموزشی، با هدف حل نوآورانه و فناورانه چالش‌های نظام تعلیم و تربیت، برای دومین سال متوالی برگزار می‌شود.

معلمان و دغدغه‌مندان تعلیم و تربیت، صاحبان ایده، محصول و استارتاپ‌های فعال در زیست‌بوم تربیت و آموزش، برای شرکت در این رویداد ملی می‌توانند طرح های خود را از طریق مراجعه به وبسایت www.eventsetup.ir و ارتباط با دبیرخانه رویداد به شماره ۸۸۸۲۸۴۶۴ – ۰۲۱ حداکثر تا پایان مهرماه، ارسال نمایند.

سید حسام نوربخش، دبیر رویداد ملی ستاپ (سکوی تحول آموزش و پرورش)، با اشاره به شعار این دوره از رویداد ” مدرسه آینده رو بساز” بزرگترین هدف این دوره رویداد را بهره‌گیری از نبوغ و خلاقیت هسته‌های نوآور جهت حل نوآورانه و فناورانه چالش های موجود در آموزش و پرورش و مشارکت همه دغدغه مندان جهت ساخت آینده ای روشن برای مدرسه و نظام رسمی آموزش و پرورش دانست و افزود: به طرح‌های برتر تا سقف ۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری، تا سقف ۳ میلیارد تومان تسهیلات کارآفرینی، معرفی و اتصال به مدارس و جوایز نقدی و غیرنقدی دیگر اعطا می‌شود.

سید حسام نوربخش، دبیر رویداد ملی ستاپ
نوربخش تصریح کرد: پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی، طرح‌های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد. در صورت اخذ تأیید کمیته داوران، ایده‌ها و محصولات منتخب در فرآیند شتابدهی وارد می‌شوند و زیر نظر رهیاران ستاپ، آمادگی لازم را جهت جذب سرمایه‌ کسب خواهند کرد.

علاوه بر جذب سرمایه، تیم های منتخب می‌توانند در مسیر توسعه ایده و ساخت محصول اولیه، از خدمات حمایتی و شتابدهی ستاپ بهره‌مند شوند.
گفتنی است در نخستین دوره از رویداد ملی ستاپ که در سال ۱۴۰۱ برگزار شد، از بین ۱۵۰ طرح ارسالی ۶۰ محصول/خدمت نوآورانه به زیست بوم تعلیم و تربیت کشور معرفی شد و از این تعداد ۱۱ گروه موفق به توافق با سرمایه گذاران شده و در مجموع ۵ میلیارد تومان جذب سرمایه نیز صورت گرفت.

مهلت ارسال طرح ها : ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۲

وبسایت رویداد : www.eventsetup.ir

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا