اخبار استارتاپی

کارمانی، نخستین رئالیتی‌شوی اقتصادی ایران

تامین مالی شرکت های دانش بنیان در نخستین رئالیتی‌شوی اقتصادی ایران

کارمانی، نخستین رئالیتی‌شوی اقتصادی ایران به زودی با کوشش سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد و حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و بانک کارآفرین از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش خواهد شد.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، در این برنامه، کسب‌وکارهایی که واجد شرایط تامین مالی جمعی هستند، بعد از ارزیابی‌ها و نظارت‌های دقیق و اخذ مجوز شرکت فرابورس ایران بر روی سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد قرار می‌گیرند و در ادامه سرمایه‌گذاری برای مخاطبان برنامه امکان‌پذیر خواهد شد.

سقف تعیین شده برای تامین مالی هر طرح ۲۵ میلیارد تومان است. کسب‌وکارها طرح خود را حداکثر در یک بازه یک‌ساله به اجرا درآورده و مشارکت‌کنندگان را با مدل مشارکت در درآمد در سود خود سهیم می‌کنند.

تامین مالی جمعی (کرادفاندینگ) یک روش جذب سرمایه برای کسب‌وکارهاست که توسط آن سرمایه‌های خرد مردمی جمع‌آوری شده و برای توسعه آن کسب‌و‌کار به کار گرفته می‌شود. در این روش از تامین مالی، کسب‌وکارها سرمایه‌گذاران را در سود خود شریک خواهند کرد.

سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد با همکاری و حمایت بانک کارآفرین، در قالب یک برنامه VOD اقدام به ساخت اولین رئالیتی‌شوی اقتصادی ایران کرده است و در این مسیر معاونت علمی ریاست جمهوری نیز طبق رسالت خود در نشر و گسترش مسئله اقتصاد دانش‌بنیان در این مسیر مشارکت می‌کند.

برنامه کارمانی به تهیه‌‌کنندگی محمدرضا رضائیان در ۲۵ قسمت تولید می‌شود و پژمان بازغی به عنوان مجری ایفای نقش خواهد کرد.

جهت ثبت نام و حضور در برنامه می توانید به نشانی https://www.karencrowd.com/kaarmoney.html مراجعه کنید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *