اخبار استارتاپی

بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس ۲۹ شهریور برگزار می‌شود

مديركل ارتباطات و امور بين‌الملل پارک فناوری پردیس خبر داد؛

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس گفت: بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس، همزمان با جشنواره انتخاب برترین‌های این پارک و رونمایی از محصولات برتر، ۲۹ شهریور ماه سال جاری با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهور و مدیران عامل شرکت‌های عضو پارک برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، امین‌رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس با اشاره به برگزاری بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس گفت: این اجلاس روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ و با سخنرانی روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور برگزار می شود.

وی تقدیر از شرکت‌های برتر در حوزه‌های مختلف را از جمله برنامه‌های این اجلاس برشمرد و افزود: گزارش عملکرد یک ساله ستاد پارک فناوری پردیس، دستاوردهای ستاد پارک و شرکت های عضو این پارک نیز در این اجلاس ارائه خواهد شد.

خالقیان افزود: در ارزیابی امسال شرکت‌ها شاهد حضور ۹۳ درصدی شرکت های عضو پارک فناوری پردیس در این ارزیابی بودیم که پس از بررسی‌های تخصصی و فنی، شرکت‌های برتر پارک در ۸ حوزه از جمله صادرکننده برتر، خلق نوآوری، توسعه اقتصادی و… معرفی خواهند شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس همچنین از رونمایی از ۱۲ محصول جدید شرکت های عضو پارک فناوری پردیس در این اجلاس خبر داد و افزود: بیش از ۹۰ محصول، کاندیدای رونمایی در اجلاس سالانه پارک فناوری پردیس بودند که با بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته، ۱۲ محصول در حوزه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، تجهیزات پزشکی، زیستی و دارویی و مکانیک و اتوماسیون رونمایی می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و بین‌الملل پارک فناوری پردیس با اشاره به این که این اجلاس هر ساله با هدف تقویت هم‌افزایی و همگرایی شرکت‌های دانش‌بنیان پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود‌، عنوان کرد: ما در تلاشیم تا زمینه لازم برای آشنایی و هم‌افزایی میان مدیران شرکت‌های فناور، تعامل موثر با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی داخلی، افزایش صادرات محصولات و خدمات فناورانه و همکاری با طرف‌های خارجی را تقویت کنیم.

بر اساس این گزارش، بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس روز چهارشنبه ۲۹ شهریورماه ۱۴۰۲ در سالن همایش های پارک فناوری پردیس برگزار می‌گردد.

اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *