اخبار استارتاپی

فراخوان رویداد استارتاپی گنجینه پردیس

فرصتی جدید برای فناوران و نوآوران حوزه استارتاپی کشور

رویداد گنجینه پردیس با هدف توانمندسازی متقاضیان جذب سرمایه در پارک فناوری پردیس برگزار می شود. مهلت ثبت نام در این طرح تا ۲۰ مهرماه ۱۴۰۲ می باشد.

 

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، فراخوان «رویداد گنجینه پردیس» با هدف توانمندسازی متقاضیان جذب سرمایه توسط مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس منتشر شد.

محسن علی اکبریان، رئیس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس در خصوص این رویداد گفت: رویداد گنجینه با رویکرد تامین مالی هسته‌ها و شرکت‌های فناور و نوآور طرح‌ریزی شده است.

وی افزود: تیم‌های متقاضی رویداد استارتاپی گنجینه تا تاریخ ۲۰ مهرماه ۱۴۰۲ فرصت دارند طرح‌های خود را ارسال نمایند. پس از بررسی طرح‌های ارسالی، تیم‌ها و شرکت‌ها در فضای کار اشتراکی کوآپ پارک فناوری پردیس مستقر شده و در طی مدت ۶ هفته از خدمات آموزش، منتورینگ تخصصی و جلسات رو در رو با سرمایه‌گذاران بهره‌مند خواهند شد.

علی اکبریان در ادامه گفت: در مدت این ۶ هفته کارگاه‌های متنوع و فشرده‌ای شامل تدقیق مدل کسب‌وکار، تحلیل و استراتژی ورود به بازار، نقشه فرآیندهای اصلی و پشتیبان تولید و توسعه محصول و خدمات، تدوین برنامه عملیاتی، برنامه‌ریزی مالی و بودجه‌بندی سرمایه‌ای، مذاکره و ارائه به سرمایه‌گذار و انواع مدل‌ها و قراردادهای سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود.

بر اساس این فراخوان، تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌ فناوری‌های مالی و بیمه، فناوری اطلاعات و ارتباطات، سلامت و تجهیزات پزشکی می‌توانند جهت شرکت در این دوره توانمندسازی برای جذب سرمایه، با مراجعه به نشانی https://marcocial.com/e/2o4 ثبت نام‌ نمایند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۶۲۵۰۲۵۰-۰۲۱ داخلی ۲۲۲۵ و ۱۵۰۱ تماس حاصل نمایند.

رویداد استارتاپی گنجینه پردیس

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر
مطالب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *