اخبار استارتاپیکارآفرینی و استارتاپ

بلینک نو شد

نسخه جدید بلینک با ظاهری متفاوت در دسترس قرار گرفت

لیمو HR

بلینک بستری برای معرفی کسب و کارها، اشخاص و نهادها است که امکان آشنایی با فعالان اکوسیستم نوآوری در آن فراهم آمده است. علاوه بر جستجوی پروفایل ها، لیست های موضوعی برای دسترسی سریع تر به فعالان حوزه های مختلف در بلینک ایجاد شده است.

در  آخرین نسخه بلینک که هم اکنون در دسترس کاربران قرار دارد، ظاهر وبسایت به کلی متفاوت شده است. این بروزرسانی با بهبود برخی فرآیندها و ایجاد امکانات جدید همراه بوده است.

رابط کاربری

نسخه قبلی رابط کاربری با هدف آزمودن عملکردهای وبسایت ایجاد شده بود و لذا در طراحی آن به حداقل ها اکتفا شده بود. در نسخه جدید بهبودهایی بر اساس بازخوردهای دریافت شده از کاربران لحاظ شده است. همچنین به سبب اینکه اکثریت کاربران از دستگاه موبایل برای بازدید وبسایت استفاده می کنند، ساختار نمایش موبایلی وبسایت بهبود یافته است.

فرآیند ثبت نام

با توجه به اینکه برخی سطوح دسترسی به اطلاعات در بلینک نیازمند ثبت نام و ورود به وبسایت است، فرآیند ورود و ثبت نام اهمیت ویژه ای دارد. در نسخه جدید فرآیند ثبت نام تسهیل شده و برخی مشکلات فنی آن نیز برطرف شده است.

بخش اخبار

در نسخه قبلی، درج اخبار به صورت ارجاع بیرونی بود اما در نسخه جدید می توانید متن خبر را هم در بلینک بخوانید. ویژگی خاص صفحه اختصاصی خبر، اتصال خبر به پروفایل های مرتبط است. این امکان با ارجاع کاربر به صفحه پروفایل مرتبط امکان آشنایی بیشتر و مرور اخبار مرتبط با آن پروفایل را فراهم می کند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۲ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *