اخبار استارتاپیاخبار فین تک

کیدزی تسهیلات خرد بانکی به کودکان و نوجوانان می دهد

زیست بوم دیجیتالی کودک و نوجوان بانک پاسارگارد، کیدزی، از خرداد ماه تسهیلات خرد بانکی به کودکان و نوجوانان ارائه می‌دهد.

به گزارش اکوموتیو به نقل از روابط عمومی کیدزی، محمدرضا فرهادی، مدیر ارشد کیدزی با اشاره به نقش‌ این تسهیلات در معیشت اقشار جامعه گفت:« گام اول این خدمات، اضافه شدن تسهیلات خرد در اپلیکیشن زیپاد خواهد بود.

کیدزی در اسفند ماه سال گذشته خبر از راه اندازی اولین نئوبانک تخصصی کودک و نوجوان کشور را داده بود و اکنون امیدواریم با راه‌اندازی سرویس تسهیلات خرد زیپاد، گامی بلند در جهت رشد و توسعه سواد مالی کودکان و نوجوانان شایسته کشورمان برداریم.»

به گزارش واحد کسب و کار کیدزی، سرویس تسهیلات خرد بانکی به کودکان و نوجوانان با نام تجاری زیپاد با هدف استقلال مالی کودکان و نوجوانان و آشنایی آن ها با مباحث مالی و بانکی ایجاد شده است. سرویس زیپاد از خرداد ماه آماده دادن تسهیلات به دارندگان حساب زیپاد خواهد بود.

در این سرویس دارندگان حساب دیجیتالی کودک و نوجوان بانک پاسارگارد بدون نیاز به ضامن، ارائه چک یا سفته تنها چند دقیقه پس از ثبت درخواست خود می‌توانند بر اساس مدل‌های متنوع پیش‌بینی شده تسهیلات کوتاه مدت دریافت کنند.

به گفته روابط عمومی کیدزی، دریافت این تسهیلات به صورت کاملا آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک پاسارگارد است. اعطای آن نیز بدون نیاز به ضامن و وثیقه و تنها بر اساس اعتبار سنجی یکی از والدین به عنوان افتتاح کننده حساب انجام می‌شود.

برای ایجاد حساب دیجیتالی کودک و نوجوان بانک پاسارگارد، یکی از والدین باید اپلیکیشن زیپاد را دانلود کرده و در آن ثبت نام کند. سپس مراحل احراز هویت برای فرزند یا فرزندان خود را به صورت آنلاین طی کرده و حساب دیجیتالی بانک پاسارگارد افتتاح می‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *