مقالات سلامت

نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند چیست؟

طبق نظرسنجی‌ها نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند چیست؟ در یک تحقیق ساده از افراد سوال شده که آیا این درمان را به اطرافیان خود پیشنهاد می‌دهید یا نه؟! درصد بالایی از آن‌ها این درمان را به دیگران توصیه کرده اند؛ زیرا بهترین نتیجه را در بخش‌های گونه، فک و اطراف دهان گرفته اند. مطمئنا می‌دانید که با بالا رفتن سن، بیشترین افتادگی در این بخش‌ها اتفاق می‌افتد؛ پس رفع این مشکل تا حد زیادی به جوانسازی صورت و پوست کمک می‌‌کند. در این نظرسنجی، درصد نارضایتی بسیار پایین بوده است؛ ناگفته نماند که علت اصلی درصد ناچیزی از نارضایتی به هزینه زیاد خدمات مربوط می‌شود.

یکی دیگر از دلایل رضایتمندی متقاضیان این است که مقداری از تاثیرات مثبت درمان را بلافاصله بعد از اتمام کار مشاهده می‌کنند. همچنین عدم تجربه درد شدید، بیهوشی و سایر الزامات جراحی، روز به روز به میزان محبوبیت هایفو دامن می‌زند.

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست و چه کمکی به زیبایی پوست می‌کند؟ همه ما می‌دانیم که پوست انسان با افزایش سن، شرایط محیطی، استرس و برخی بیماری‌ها شروع به افتادگی و چروک شدن می‌کند. این علائم نشان دهنده روند پیری پوست هستند. بسیاری از پزشکان برای جوانسازی از شیوه هایفوتراپی استفاده می‌کنند. هایفوتراپی روشی پیشرفته و در عین حال کاملاً حیرت‌انگیز برای تجدید جوانی پوست است که بدون نیاز به جراحی، شما را به سمت چهره‌ای جوان‌تر و با طراوت هدایت می‌کند. این تکنولوژی براساس امواج اولتراسوند کار می‌کند که با دقتی معجزه‌آسا به لایه‌های عمیق پوست نفوذ کرده و باعث تحریک کلاژن‌سازی می‌شود. نتیجه کار صافی و سفتی پوست است که گویی زمان به عقب برگشته!

آن دسته از افرادی که تمایل ندارند با روش‌های جراحی، پوست خود را لیفت کنند می‌توانند روی هایفو حساب باز کنند. هایفو جزو روش‌هاییست که درد بسیار کمی دارد. ناگفته نماند که این نوع جوانسازی فقط مختص نواحی صورت نیست؛ بلکه در بخش‌های مختلف بدن مانند شکم نیز استفاده می‌شود. لاغری شکم، از بین بردن تیرگی دور چشم و کاهش ریزش مو جزو دیگر کاربردهای مهم هایفو به شمار می‌رود.

نظرات مردم در مورد هایفو صورت با یک تحقیق علمی

برای بیان نظرات مردم در مورد هایفو با یک تحقیق علمی باید به آزمایشات یک دانشگاه در کره جنوبی اشاره کنیم. در این تحقیق، تعدادی از مردم آسیایی به عنوان نمونه انتخاب شده و تحت درمان هایفوتراپی قرار گرفتند. درمان هایفو بر قسمت‌های مختلف صورت افراد انجام شده و ۳ ماه بعد، نتیجه بررسی شده است. پزشکان در این بازه تمامی نتایج مربوطه را یادداشت کرده و سپس با گذشت ۳ ماه بعدی باز به بیماران رجوع کرده‌اند‌. بررسی نتایج در دو بازه مختلف، سطح اعتبار تحقیق را بالاتر برده و میزان اطمینان از دستاوردها را افزایش می‌دهد.

پزشکان کره‌ای یک پرسشنامه را برای نظرسنجی به این ۲۰‌ نفر ارائه کرده و نتایج رضایت آن‌ها را ۳ و ۶ ماه بعد از هایفوتراپی بررسی کردند. نتیجه این نظرسنجی بعد از ۳ ماه نشان می‌دهد که میزان رضایت متقاضیان بسیار بالا بوده و اوج جوانسازی پوست در اطراف دهان، خط فک‌ و‌ گونه افراد اتفاق افتاده است‌.

یافته‌های علمی درباره تجربه هایفو صورت

اگر بخواهیم یافته‌های علمی درباره تجربه هایفو صورت را بیان کنیم باید به همان تحقیق کره‌ای ها رجوع کنیم؛ زیرا نتایج تحقیق آن‌ها از اعتبار بالایی برخوردار است. در پایان این ارزیابی، به طرز شگفت انگیزی نتایج برای کلیه افراد مثبت ارزیابی شده و خود بیماران نیز اثرات فوق العاده درمانی را روی پوست خود دیده‌اند. به عقیده پزشکان، نواحی اطراف چشم و دور دهان بیشترین تاثیر را دریافت کرده‌اند.

یکی از عللی که میزان محبوبیت هایفوتراپی را بین افراد افزایش داده است، سطح بالای ایمنی آن است. در واقع این متد یک روش غیرتهاجمی محسوب می‌شود؛ به همین دلیل کمترین میزان عوارض را باقی می‌گذارد. البته متقاضیان باید مطلع باشند در صورتی که شدت افتادگی خیلی بالایی دارند، باید روش جراحی را انتخاب کنند؛ چون در موارد شدید،‌ هایفو به اندازه جراحی لیفت پاسخگو نخواهد بود.

تجربیات هایفوتراپی در سال‌های اخیر

تجربیات هایفوتراپی در سال‌های اخیر نشان دهنده میزان رضایت بخشی ۹۵ درصد از افراد است. بر اساس تحقیقات علمی، تعداد کسانی که اعلام کرده‌اند از این روش نتیجه قابل قبولی دریافت نکرده‌اند، کمتر از ۵ درصد است. از آنجایی که افزایش چروک و افتادگی پوست برای تمامی افراد یک موضوع ناخوشایند تلقی می‌شود، استقبال از هایفو در سال‌های اخیر بی نظیر بوده‌ است.

نظر مردم درباره ماندگاری هایفو

نظر مردم درباره ماندگاری هایفو چیست؟ پزشکان کره‌ای پس از دستیابی به نتایج اثربخشی هایفوتراپی نیز دست از تحقیق بر نداشتند. آن‌ها پس از گذشت یک سال با بیماران خود تماس برقرار کردند تا از سطح ماندگاری درمان اطلاع پیدا کنند. با وجود این که هایفو جزو روش‌هاییست که به صورت مداوم نیاز به ترمیم دارد، حدود ۲۶ درصد از افراد خبر داده‌اند که اثرات جوانسازی در پوست آن‌ها بعد از یک سال هنوز هم باقی مانده است‌. این موضوع نشان می‌دهد این متد توانسته ماندگاری خوبی را از خود برجای بگذارد.

باید بدانید که یک دانشگاه آمریکایی نیز چنین تحقیقی را در مورد نتیجه هایفو انجام داده است. اما هدف ما از شرح آزمایشات کره‌ای ها چیست؟ از آنجایی که مردم کره همانند ایرانیان در آسیا قرار دارند، پس شباهت پوستی آن‌ها به مردم کشور ما بیشتر بوده و نتیجه تحقیق آن‌ها برای ما مهم‌تر است.

نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند درباره عوارض

بر اساس تحقیق دانشگاه‌های کره جنوبی، نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند درباره عوارض آن به شرح زیر است:

خوشبختانه هیچ یک از بیماران با عوارض خطرناکی مانند فلج عصبی صورت، ورم و کبودی‌های غیر طبیعی روبرو نشده‌اند.

۶ نفر از گروه آزمایشی، در پوست خود اثراتی از قرمزی و تورم مشاهده کرده‌ و ۲ نفر دیگر نیز به علائمی مانند کبودی دچار شده‌اند. اما تمامی این عوارض در یک دوره نقاهت دو هفته‌ای از بین رفته و حتی اثری از آن‌ها در پوست فرد باقی نمانده است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *