اخبار استارتاپی

مجلس از فیروزآبادی و جهرمی به‌خاطر شکستن انحصار تلگرام تقدیر کرد

۱۸۲ نماینده‌ی مجلس، با امضای بیانیه‌ای از اقدامات دبیر شورای عالی فضای مجازی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شکستن انحصار پیام‌رسان تلگرام تقدیر کردند.

اکودی‌ام

در جلسه‌ی علنی روز چهارشنبه، مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای با امضای ۱۸۲ نماینده مجلس شورای اسلامی در حمایت از اقدامات دبیر شورای عالی فضای مجازی قرائت شد.

متن کامل این بیانیه، به شرح زیر است:

«ما، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امضاءکنندگان این بیانیه، حمایت قاطع خود را از اقدامات دبیر محترم شورای عالی فضای مجازی و وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در شکستن انحصار پیام‌رسان تلگرام در جمهوری اسلامی ایران و برخورد قاطع با این پیام‌رسان، به دلیل عدم رعایت مقررات کشور و فراهم آوردن زمینه‌ی لازم برای ایجاد چالش‌های گوناگون امنیت ملی و برنامه‌ریزی برای وارد آوردن ضربات بزرگ اقتصادی به کشور اعلام کرده و هم‌چنین از تلاش‌های به عمل آمده برای تقویت پیام‌رسان‌های بومی در قالب مساعدت‌های مالی و کمک‌های تجهیزاتی و اقدامات رسانه‌ای مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر می‌کنیم.

هم‌چنین موج ایجاد شده، در فضای بین‌المللی برای محدودسازی تلگرام و برخورد قاطع کشورها با این‌ پیام‌رسان که بدون توجه به مصالح کشورها، صرفا در جهت تحمیل مصالح و منافع خود و حامیان استکباری‌اش گام برمی‌دارد، موید درستی تصمیم نظام جمهوری اسلامی ایران در این خصوص است».

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا