اخبار استارتاپی

حمایت از تشکل‌های کارفرمایی شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه‌ی هوایی

منوچهر منطقی، دبیر ستاد توسعه‌ی فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی از حمایت شرکت‌های دانش‌بنیان فعال حوزه‌ی هوایی گفت.

اکودی‌ام

دبیر ستاد توسعه‌ی فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ستاد هوایی معاونت علمی از تشکل‌های کارفرمایی و صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه‌ی هوایی حمایت می‌کند.

منوچهر منطقی در خصوص حمایت‌های ستاد از شرکت‌های دانش‌بنیان، بیان کرد: با توجه به این‌که نقش شرکت‌های دانش‌بنیان در رونق اقتصادی بسیار پررنگ است، ستاد هوایی معاونت علمی از تشکل‌های کارفرمایی و صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان فعال حوزه‌ی هوایی حمایت همه جانبه می‌کند.

او افزود: ایجاد بازار برای تولیدات شرکت‌های دانش‌بنیان هم یکی دیگر از اقداماتی است که در ستاد پیگیری شده است و تاکنون نتایج قابل قبولی در این زمینه داشته‌ ایم.

به گفته‌ی منطقی، «ایجاد بازار ملی محصولات و خدمات، فناوری‌ها و نرم‌افزارهای هوایی» و «توسعه‌ی کسب‌وکار برای محصولات نیاز‌محور» نیز در همین راستا ادامه خواهد داشت.

او هم‌چنین عنوان کرد: در اقتصاد مقاومتی، نقش شرکت‌ها بسیار پر رنگ و موثر دیده شده است و تمام ستادهای معاونت موظف به حمایت از آن‌ها شده‌ اند؛ در همین راستا، شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی از حمایت‌های مادی و معنوی ستاد برخوردار هستند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا