اخبار استارتاپی

دانشگاه تهران آموزش تحول دیجیتال به مدیران را بر عهده گرفت

برگزاری دوره‌ی عالی مدیریت کسب‌وکار با گرایش تحول دیجیتال در دانشگاه تهران

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سی ام اردیبهشت ۱۳۹۷ در دیدار با رئیس دانشگاه تهران، تحول دیجیتال را یک رخداد بزرگ پیش‌ روی جامعه‌ی جهانی خواند که جامعه‌ی علمی و اقتصادی کشور باید با این تحول به طور فعالانه روبه‌رو شود.

محمدجواد آذری جهرمی افزود: تحول در توسعه‌ی دیجیتال باید طرح پایدار و همه‌جانبه‌ای داشته باشد که دانشگاه تهران می‌تواند در تدوین آن نقش کلیدی را ایفا کند؛ بنابراین تصمیم داریم وظیفه‌ی مهمی را که دولت برعهده‌ی وزارت ارتباطات نهاده است، با کمک دانشگاه تهران به سرانجام برسانیم.

در همین پیوند، ستاد خبری برگزاری دوره‌ی عالی مدیریت کسب‌وکار با گرایش تحول دیجیتال از برگزاری این دوره در دانشگاه تهران خبر داد.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران و مدیر علمی دوره‌ی آموزشی تحول دیجیتال گفت: دانشکده‌ی مدیریت دانشگاه تهران به‌‎عنوان قطب پژوهش و آموزش تحول دیجیتال کشور، برای نخستین بار این دوره را برگزار می‌کند.

مهدی شامی زنجانی افزود: همین امروز باید همه‌ی صنایع کشور به ‎سمت دیجیتالی شدن حرکت کنند و هرگونه تاخیر در این رهسپاری، باعث عقب‌ماندگی بیشتر از کشورهای منطقه و دنیا می‌شود.

شامی زنجانی هدف این دوره را پرورش مدیرانی با تفکر و نگرش دیجیتال برشمرد و گفت: مخاطبان این دوره مدیران و اعضای هیات مدیره‌ی سازمان‎ها، کارآفرینان، کارشناسان و مشاوران صنایع مختلف (همانند خودرو، فناوری اطلاعات، نفت و گاز، دریایی، معدن، گردشگری، بانکی، بیمه و …) است که قصد دارند دانش و مهارت لازم برای دیجیتالی‎سازی سازمان‎های خود را کسب کنند. به شرکت‎کنندگان در این دوره گواهینامه‌ی معتبر در ۲ نسخه‌ی فارسی و انگلیسی داده می‌شود.

علاقه‎مندان برای نام‌نویسی در این دوره‌ی یک ساله که شهریور ۱۳۹۷ آغاز می‌شود، می‌توانند به سایت دانشکده‌ی مدیریت مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایرنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *