اخبار استارتاپی

ارائه آخرین فناوری‌ها در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان

همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور علاوه بر ارائه دستاوردهای این شرکت‌ها زمینه حمایتی در سه بخش صادرات، سرمایه گذاری و بازاریابی فراهم خواهد شد.

شرکت های خلاق و فناور در دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان محصولات خود را در زمینه‌های الکترونیک، مخابرات و ارتباطات، فناوری اطلاعات، اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، کلان داده، تجهیزات پزشکی، کنترل، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، رباتیک، شهر هوشمند و حمل‌ونقل هوشمند، کشاورزی، شیلات، باغداری و دامداری، نفت، گاز و پتروشیمی، تجهیزات آزمایشگاهی، فناوری‌های فرهنگی، انیمیشن و بازی ارائه خواهند داد.

محمدابراهیم صادقی، دبیر دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان خلاق و فناور با تأکید بر اینکه این نمایشگاه در سه بخش بازاریابی، صادرات و سرمایه گذاری برنامه‌ریزی شده است، گفت: در بخش بازاریابی مقدمات حضور شرکت‌های بازاریاب داخلی و خارجی در این نمایشگاه فراهم‌ شده است تا شرکت های دانش بنیان بتوانند با ایجاد تعامل و رابطه با شرکت‌های بازاریاب، خدمات بیشتری ارائه دهند و درنهایت محصولات خود را به فروش برسانند.

صادقی با تاکید بر همکاری‌های بین‌المللی اظهار کرد: بر این اساس در این نمایشگاه با تاکید بر بخش صادرات، از کشورهای مختلف به‌منظور حضور در این نمایشگاه دعوت به‌عمل‌آمده است تا زمینه همکاری و ارتباط شرکت های دانش بنیان با مهمانان خارجی بیش‌تر فراهم شود و فرصتی برای همکاری‌های بین‌المللی ایجاد شود.

دبیر برگزاری دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور با تاکید بر اینکه تقریباً با تمام مجموعه‌های مهم سرمایه گذاری “خصوصی، دولتی و حاکمیتی” به‌منظور کمک به توسعه شرکت‌ها در راستای برگزاری این نمایشگاه وارد گفت‌وگو شدیم، یادآور شد: برخی از این نهادها در نمایشگاه غرفه خواهند داشت تا تعامل بیشتر و نزدیکتری با شرکت های دانش بنیان داشته باشند لذا به نیازهایی که از جنس سرمایه گذاری است، در این حیطه پاسخ داده خواهد شد.

بر اساس اعلام معاونت علمی، وی زمان برگزاری این نمایشگاه را با ظرفیت حضور تعداد ۳۰۰ شرکت برتر دانش بنیان طی روزهای ۱۹ تا ۲۲ مهرماه اعلام کرد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *