اخبار استارتاپی

نمایشگاه فناوری های نوین با رویکرد شهر فناور برگزار می‌شود

رئیس اداره ارتباط با صنایع و شرکت های دانش بنیان از برگزاری نمایشگاه فناوری های نوین، تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ از ۳ تا ۶ مهرماه در نمایشگاه بین‌المللی پل شهرستان خبر داد.

به گزارش اکوموتیو، علیرضا گلچین فر رئیس اداره ارتباط با صنایع و شرکت های دانش بنیان در خصوص برگزاری نمایشگاه فناوری های نوین نوآوری و استارتاپ اظهار کرد: رویکرد این نمایشگاه که توسط شبکه پژوهش فناوری استان اصفهان و مدیریت خلاقیت و فناوری شهرداری برگزار می‌شود “شهر فناور” است و محوریت اصلی آن را تکنولوژی‌های مرتبط با مباحث شهری تشکیل می‌دهد.

وی با بیان اینکه اکنون نگاه‌ها به اصفهان حرکت به سمت شهر فناور است، افزود: حوزه شهر فناور اخیرا شاهد مصوبه‌های تشکیل شورای عالی فناوری در شهرداری به جهت سیاست‌گذاری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها در حوزه فناوری‌های شهری و فرآیند به‌کارگیری شهرداری یا چرخه ورود فناوری به شهرداری بوده است.

رییس اداره ارتباط با صنایع و شرکت های دانش بنیان تصریح کرد: مجموعه شهرداری در فضایی بالغ‌ بر ۲۰۰ مترمربع در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند و دستاوردهای خود را در زمینه فناوری شهری در این نمایشگاه ارائه می‌کنند. در جوار این نمایشگاه بحث حمایت از استارتاپ ها و شرکت‌هایی دانش بنیانی که در زمینه فناوری‌های شهری به فعالیت می‌پردازند، تعبیه شده است.

گلچین فر با بیان این‌که شرکت در این نمایشگاه برای عموم شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ آزاد است، گفت: اولویت با شرکت‌هایی است که در زمینه فناوری شهری فعالیت می‌کنند. کل فضای نمایشگاه فضایی بالغ بر ۱۵۰۰ متر مربع است.

نمایشگاه فناوری‌ های نوین، تکنولوژی، نوآوری و استارتاپ از ۳ تا ۶ مهرماه در نمایشگاه بین‌المللی پل شهرستان برگزار می‌شود.

برگزاری اولین نمایشگاه تکنولوژی نوآوری و استارتاپ ها

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *