اخبار استارتاپی

برگزاری رویداد پیش شتابدهی رویش تِک

رویداد پیش شتابدهی «رویش تِک» با محوریت کشاورزی هوشمند، کاربرد اینترنت اشیاء در مدیریت منابع آب و کاربرد اینترنت اشیاء در مدیریت مصرف انرژی برگزار می‌شود.

مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی (رویش) در راستای تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور، رویداد پیش شتابدهی «رویش تِک» را با محوریت کشاورزی هوشمند، کاربرد اینترنت اشیاء در مدیریت منابع آب و کاربرد اینترنت اشیاء در مدیریت مصرف انرژی، با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شهید رجایی برگزار می‌کند.

از مهم‌ترین اهداف برگزاری این برنامه، می‌توان به مواردی چون ایجاد بستر مناسب جهت شناسایی، جذب و رشد ایده‌های نوآورانه در حوزه‌های مرتبط با فناوری‌های راهبردی و اولویت‌دار ملی و ارتقای مهارت‌های موردنیاز تیم‌ها و استارتاپ ها در این حوزه‌ها اشاره کرد.

از مزایای حضور در این رویداد، تقویت مهارت‌های ایجاد یک کسب و‌ کار و پروراندن ایده خود و همچنین ارتباط با افراد خبره و باتجربه این حوزه است. از دیگر مزایای حضور، بهره‌مندی از جوایزی است که به تیم‌های برتر اهدا خواهد شد که یکی از این جوایز امکان استقرار در یک مرکز رشد یا مرکز شتابدهی است.

گفتنی است مرکز رشد رویش اولین مرکز رشدی است که توسط جهاد دانشگاهی در سال ۱۳۸۲ تأسیس شده و از استارتاپ های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حمایت می‌کند که در حال حاضر ۱۵ استارتاپ این حوزه زیرمجموعه رویش هستند.

این رویداد از تاریخ ۶ بهمن ماه الی ۷ اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا ۲۲ دی ماه برای ثبت‌نام فرصت دارند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع بیش‌تر به این آدرس مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا