اخبار استارتاپی

پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITWeekend ۵) توسط مرکز نوآوری دانشگاه شریف در تاریخ چهارم بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش اکوموتیو، این جشنواره توسط مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز تحقیقات مخابرات ایران و سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار با هدف نگاه تخصصی به مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات،انتقال تجربه بزرگان و ایجاد انگیزه برای تولید کسب وکارهای نوین و خلاقانه در حوزه برگزار می شود.

پنجمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (IT Weekend ۵) چهارم بهمن ماه در محل باشگاه کسب و کار دانش بنیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود و ثبت نام برای حضور در آن از امروز با مراجعه به این سایت آغاز شده است.

در این رویداد افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان های موفقیت و شکست های خود را در غالب سخنرانی های کوتاه برای مخاطبان مطرح می‌کنند. سخنرانی ها به سبک کنفرانس های TEDx انجام شده و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدئو و شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته می‌شوند.

در حاشیه این جشنواره، پنل های تخصصی، پنل های چالشی و کارگاه آموزشی نیز برگزار می‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *