اخبار استارتاپی

بزرگترین نمایشگاه‌ اروپا میزبان شرکت‌های دانش بنیان ایرانی

بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی اروپا که با عنوان Biotechnica/Labvolution 2019 میزبان کشورهای مختلف از جمله ایران خواهد بود.

بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی اروپا که با عنوان Biotechnica/Labvolution 2019، در روزهای بهاری هانوفر آلمان برگزار می‌شود، میزبان کشورهای مختلفی است که ایران نیز یکی از آنها است.

شرکت های منتخب تولیدی دانش بنیان ایرانی نیز با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، اردیبهشت سال آینده به این نمایشگاه می‌روند و دستاوردهای خود را برای جهانیان عرضه می‌کنند تا توانمندی‌های کشور و جوانان ایرانی را به رخ دنیا بکشند.

در این نمایشگاه بزرگ و نامی، کشورهای مختلف جهان با هدف ارائه دستاوردهای گوناگون خود در زمینه‌های زیست فناوری، دارویی و پزشکی، تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی، محیط زیست، صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع شیمیایی، حضور می‌یابند. این نمایشگاه مرکزی برای ارائه جدیدترین دستاوردهای فناورانه حوزه مشارکت می‌کنند.

بازدیدکنندگان این نمایشگاه تخصصی پژوهشگران، متخصصین و بازرگانان این حوزه هستند. اهمیت این نمایشگاه تا حدی است که ۵۰ درصد از بزرگترین بازرگانان حوزه زیست فناوری را تنها می‌توان در همین نمایشگاه پیدا کرد. علاوه بر این یکی از دلایل اهمیت بالای این رویداد حضور نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذار خطرپذیر در نمایشگاه است.

مزایای حضور در نمایشگاه LABVOLUTION برای شرکت‌های دانش بنیان

غول های بزرگ جهان در حوزه زیست فناوری به دلائل مختلفی در این نمایشگاه شرکت می‌کنند که از جمله این مزایا می‌توان به «امکان ایجاد ارتباط‌های بین‌المللی برای همکاری‌های مشترک و نمایندگی فروش»، «مقایسه محصولات با نمونه‌های مشابه خارجی و موقعیت‌یابی فناوری و برند شرکت»، «شناخت بازار و بررسی پتانسیل بازار خارج کشور برای صادرات»، «شناخت نیاز مشتریان و دریافت بازخورد از آنها»، «آشنایی با بازار بین‌المللی و رقبا»، «آشنایی با روند حرکت شرکت‌های پیشرو و جهت‌گیری فناوری» و «ایجاد و شناساندن برند ایرانی در حوزه زیست فناوری» اشاره کرد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
بنیاد ملی نخبگان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *