اخبار استارتاپی

رویداد تخصصی چالش محور حوزه های آب، انرژی و محیط زیست

مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط زیست و انرژی (آما) اولین رویداد تخصصی و چالش ‏محور در حوزه‌ی آب، انرژی و محیط زیست را برگزار می نماید.

خدمات حقوقی کسب و کار

مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط زیست و انرژی (آما) با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده ی علوم و فناوری انرژی دانشگاه شریف اولین رویداد تخصصی و چالش ‏محور در حوزه ی آب، انرژی و محیط زیست را برگزار می نماید.

مزایای رویداد:

 •  اعطای گرنت تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای توسعه طرح ( نقدی و زیر ساختی) به تیم های برتر
 •  فرصت شبکه سازی و ارتباط با صنایع بزرگ و برتر کشور
 • فضای فیزیکی و امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی

به کلیه ثبت نام کنندگان در رویداد، امکان استفاده از پکیج رایگان آموزش های کسب و کار که به صورت مجازی است داده خواهد شد. ارزش این پکیج آموزشی بیش از ۳ میلیون تومان است و اساتید به‌ نام کشور در این پکیج به انتقال تجربیات و دانش خود خواهند پرداخت. شما با ثبت نام در این رویداد، این پکیج را به صورت رایگان دریافت خواهید نمود.

سرفصل های آموزشی

 1. فرهنگ کارآفرینی و استارتاپ
 2. ایده و تفکر خلاق
 3. شخصیت شناسی
 4. روش های طراحی و راه اندازی یک استارتاپ
 5. تفکر طراحی

همچنین تمام تیم ‏های شرکت کننده از آموزش های رایگان مهارت ‏های توسعه پیچ دک و ارائه به سرمایه گذار و نیز مشاوره فنی رایگان بهره ‏مند خواهند شد.

نکته بسیار مهم:

 1. حتی اگر تیمی ندارید هم در این رویداد ثبت نام کنید و طرح خود را ارسال کنید. ما برای شما تیم سازی را انجام می دهیم و تیم شما را به مرور تکمیل می کنیم. لذا نگران یافتن هم تیمی مناسب نباشید.
 2. اگر طرحی ندارید ولی علاقه مند به همکاری هستید ما شما را در تیم‏ ها و طرح‏ های موجود بر حسب تخصص و توانمندی شما مشارکت خواهیم داد.
 3. دوستان غیرتهرانی هم در این رویداد می توانند شرکت کنند. شما می توانید طرح خود را ارسال کنید و در صورت پذیرفته شدن طرحتان، ما امکان ارائه آموزش و مشاوره مجازی را برای شما فراهم نموده ایم. شما می توانید در صورت پذیرفته شدن طرحتان، هر ماه یک روز برای گزارش حضوری در محل مرکز تشریف بیاورید و گزارش پیشرفت ارائه کنید. آموزش ها و مشاوره های مجازی را ما برای شما فراهم می کنیم.

 این رویداد در تاریخ ۳ الی ۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف برگزار می‌شود. علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد و کسب اطلاعات بیش تر به این آدرس مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا