اخبار استارتاپی

رویداد تخصصی چالش محور حوزه های آب، انرژی و محیط زیست

مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط زیست و انرژی (آما) اولین رویداد تخصصی و چالش ‏محور در حوزه‌ی آب، انرژی و محیط زیست را برگزار می نماید.

اکودی‌ام

مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط زیست و انرژی (آما) با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده ی علوم و فناوری انرژی دانشگاه شریف اولین رویداد تخصصی و چالش ‏محور در حوزه ی آب، انرژی و محیط زیست را برگزار می نماید.

مزایای رویداد:

 •  اعطای گرنت تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای توسعه طرح ( نقدی و زیر ساختی) به تیم های برتر
 •  فرصت شبکه سازی و ارتباط با صنایع بزرگ و برتر کشور
 • فضای فیزیکی و امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی

به کلیه ثبت نام کنندگان در رویداد، امکان استفاده از پکیج رایگان آموزش های کسب و کار که به صورت مجازی است داده خواهد شد. ارزش این پکیج آموزشی بیش از ۳ میلیون تومان است و اساتید به‌ نام کشور در این پکیج به انتقال تجربیات و دانش خود خواهند پرداخت. شما با ثبت نام در این رویداد، این پکیج را به صورت رایگان دریافت خواهید نمود.

سرفصل های آموزشی

 1. فرهنگ کارآفرینی و استارتاپ
 2. ایده و تفکر خلاق
 3. شخصیت شناسی
 4. روش های طراحی و راه اندازی یک استارتاپ
 5. تفکر طراحی

همچنین تمام تیم ‏های شرکت کننده از آموزش های رایگان مهارت ‏های توسعه پیچ دک و ارائه به سرمایه گذار و نیز مشاوره فنی رایگان بهره ‏مند خواهند شد.

نکته بسیار مهم:

 1. حتی اگر تیمی ندارید هم در این رویداد ثبت نام کنید و طرح خود را ارسال کنید. ما برای شما تیم سازی را انجام می دهیم و تیم شما را به مرور تکمیل می کنیم. لذا نگران یافتن هم تیمی مناسب نباشید.
 2. اگر طرحی ندارید ولی علاقه مند به همکاری هستید ما شما را در تیم‏ ها و طرح‏ های موجود بر حسب تخصص و توانمندی شما مشارکت خواهیم داد.
 3. دوستان غیرتهرانی هم در این رویداد می توانند شرکت کنند. شما می توانید طرح خود را ارسال کنید و در صورت پذیرفته شدن طرحتان، ما امکان ارائه آموزش و مشاوره مجازی را برای شما فراهم نموده ایم. شما می توانید در صورت پذیرفته شدن طرحتان، هر ماه یک روز برای گزارش حضوری در محل مرکز تشریف بیاورید و گزارش پیشرفت ارائه کنید. آموزش ها و مشاوره های مجازی را ما برای شما فراهم می کنیم.

 این رویداد در تاریخ ۳ الی ۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف برگزار می‌شود. علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد و کسب اطلاعات بیش تر به این آدرس مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا