اخبار استارتاپی

پر شدن خلاء نیروی انسانی متخصص در اکوسیستم استارتاپی

دومین دوره طرح کیمیا کالج با هدف تامین نیروی کارشناسی و متخصص در اکوسیستم استارتاپی کشور برگزار شد.

دومین دوره طرح کیمیا کالج با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف تامین نیروی کارشناسی و متخصص در اکوسیستم استارتاپی کشور برگزار شد.

به گزارش اکوموتیو کیمیا دروه ای آموزشی و تجربی است که با هدف ارتقای دانش، آگاهی و مهارت به علاقه مندان فعالیت در حوزه کسب و کارهای دانش بنیان و نهادهای فعال در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور مانند: شتاب دهنده ها، صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر و غیره و به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

طرح کیمیا یک تلاش حرفه ای و منسجم است که با برگزاری دوره های آموزشی و بینشی، تورها، دوره های کارآموزی متنوع و کارگاه های تخصصی، خلاء نیروی کارشناسی و تخصصی اکوسیستم استارتاپی را مرتفع می کند.

در این طرح، دوره های آموزشی بر اساس یک مدل نیاز محور طراحی می شود. جذب علاقه مندان به طرح کیمیا نیز با فراخوان عمومی برای ثبت نام آغاز می شود و با آزمون نهایی که ترکیبی از سنجش اثربخشی مراحل مختلف دوره است به پایان می‏ رسد.

دوره اول کیمیا در سال 96 با اساتید و منتورهای مجرب و همچنین گذراندن دوره های کارآموزی و بازدید با موفقیت برگزار و دوره دوم آن، نیز نیمه دوم سال 97 با مشارکت 200 نفر از علاقه مندان برگزار شد.

آشنایی با اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی کشور، ارتقای مهارت برای فعالیت در اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری و فراهم شدن فرصت های شغلی برای شرکت کنندگان از مزایای برگزاری این دوره آموزشی است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا