اخبار استارتاپی

حمایت سازمان منطقه آزاد ماکو از شرکت های استارتاپی

مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو از حمایت این سازمان برای شرکت‌های استارتاپی و طرح‌های فناورانه خبر داد.

اکودی‌ام

بهزاد حیدری در جریان بازدید زیار (معاون اجرایی معاون اول رئیس جمهور) گفت: با توجه به اهداف و مأموریت‌های اشتغال زایی پایدار در منطقه آزاد ماکو، مرکز نوآوری و فناوری سازمان که در هفته آتی با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح خواهد شد، از طرح ها و شرکت های استارتاپی نوآورانه و فناورانه حمایت می کند.

حیدری با اشاره به مدیریت علمی سازمان منطقه آزاد ماکو افزود: با توجه به سیاست‌های ابلاغی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد در سال رونق تولید ملی و با هدف جذب شرکت‌های استارتاپی فناور و دانش بنیان و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان بومی منطقه آزاد ماکو، مدیرعامل محترم سازمان بر حمایت از شرکت‌ها و کسب و کار‌های فناور و دانش بنیان تأکید نمودند و در این راستا معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان و به تبع آن مدیریت مرکز نوآوری و فناوری با تدوین آیین نامه‌های حمایتی مصوب، از طرح‌ها و شرکت‌های نوآور و فناور مستقر در مرکز حمایت خواهند نمود.

وی گفت: سازمان منطقه آزاد ماکو به عنوان اولین سازمان در راه اندازی و تجهیز مرکز نوآوری و فناوری در بین کلیه مناطق آزاد در سال ۹۸،پیشتاز است.
مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو در پایان، مشارکت کلیه اساتید دانشگاهی، نخبگان و کارآفرینان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای را در راه اندازی اکوسیستم فناوری نقش مؤثری دانستند و از جوانان و نخبگان بومی منطقه دعوت به ارائه ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه و فناورانه نمودند تا زمینه اشتغال جوانان منطقه با ایجاد شرکت‌های فناور و دانش بنیان محقق گردد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا