اخبار استارتاپی

حمایت از برگزیدگان رویداد ایده آزاد اسباب بازی

مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین ‌طوسی گفت: برگزیدگان دومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی از حمایت‌های این دانشگاه بهره‌مند می‌شوند.

مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به برگزاری رویداد ملی ایده آزاد در اسباب بازی اظهار داشت: در مرکز رشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، بخشی با عنوان نوآوری و کشف «اینوکاپ» داریم و بخش بزرگی از شرکت کنندگان مرتبط با حوزه بازی ها و اسباب بازی ها بوده‌اند و برخی از محصولات در زمینه اسباب بازی قابلیت استارت آپ را نیز پیدا کرده اند.

وی با بیان این‌که مرکز رشد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی فضایی را برای حمایت از گروه‌های استارتاپ‌ و کارآفرین برای فعالیت فراهم کرده است، افزود: دومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی امکانی را فراهم کرده تا طراحان، علاقه‌مندان و دست‌اندرکاران تولید اسباب‌بازی بتوانند رشد و ارتقاء یابند.

حامد ابراهیمی عنوان کرد: افراد برگزیده در این رویداد می‌توانند در مرکز نوآوری رشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به فعالیت بپردازند و از امکاناتی که برای استارت آپ ها فراهم شده، استفاده کنند.

مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی خاطرنشان کرد: فضای کار اشتراکی و مربیان متخصص در نظر گرفته شده است و در این دانشگاه نیز جلسه‌هایی را برای معرفی این ایده به سرمایه‌گذاران برگزار خواهیم کرد.

ابراهیمی با اشاره به این‌که در مرکز رشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی یک دوره ۶ تا ۹ ماهه برای برگزیدگان دومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی در نظر گرفته شده است، گفت: این افراد تحت برنامه مشابه شتاب دهی قرار گرفته تا شرایط پیشرفت و بزرگ شدن کسب و کار برایشان فراهم شود.

دومین رویداد ملی ایده آزاد از سوی اداره‌کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شورای نظارت بر اسباب‌بازی برگزار شده است.

مراسم پایانی این رویداد روز ۲۷ خرداد با حضور دست‌اندرکاران صنعت اسباب بازی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *