اخبار استارتاپی

برنامه حضور دیجی کالا در بیست و پنجمین دوره الکامپ

گروه دیجی کالا و شرکت‌های وابسته به آن امسال و در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ حضور دارند.

گروه دیجی کالا شامل دیجی کالا فِرش (سوپرمارکت دیجی‌کالا)، فیدیبو، دیجی پی، دیجی کالانکست، ادرو و فاینال تارگت در الکامپ تهران از همین پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ در غرفه دیجیکالا واقع در ورودی سالن الکام استارز (سالن ۸ و ۹) نمایشگاه حضور دارد.

بازدیدکنندگان بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی الکامپ تهران می‌توانند با مراجعه به غرفه دیجی کالا از آخرین تحولات، دستاوردها و جزییات مجموعه‌ها و شرکت‌های وابسته به دیجی کالا باخبر شوند. همچنین این شرکت استارتاپی پیشرو قصد دارد با برگزاری مجموعه‌ای از ۱۷ کارگاه آموزشی در نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۸، بهترین تجربیاتش را به صورت رایگان در اختیار فعالان حوزه استارتاپی کشور قرار دهد.

مدرسان این کارگاه‌ها، مدیران ارشد و کارشناسان باتجربه شرکت دیجی کالا و مجموعه‌ها و زیرمجموعه‌های مرتبط به این گروه استارتاپی هستند. گروه دیجی کالا در طول نمایشگاه چند سخنرانی تخصصی جذاب نیز برای مخاطبانش تدارک دیده است.

نمایشگاه الکامپ تهران در سال‌های اخیر به جز حضور گسترده شرکت‌های داخلی و خارجی فناوری‌محور، میزبان تعداد قابل توجهی از شرکت‌های استارتاپی کوچک و بزرگ بوده است. دیجی کالا هم به عنوان یکی از شرکت‌های استارتاپی برتر ایران در حوزه تجارت الکترونیک، قصد دارد امسال با برنامه‌های متنوع و حضوری همه‌جانبه، مهم‌ترین اخبار، دستاوردها و تجربیاتش را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

بیست‌وپنجمین دوره‌ نمایشگاه الکامپ امسال از پنجشنبه این‌ هفته‌ ۲۷ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ ادامه دارد.

برنامه حضور دیجی‌کالا در بیست و پنجمین دوره الکامپ

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *