اخبار استارتاپی

مسابقه تیم کاپ با هدف تولید اپلیکیشن در حوزه کودک و نوجوان

مسابقه برنامه‌نویسی تیم کاپ با هدف تولید اپلیکیشن در حوزه کودک و نوجوان به همت دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

“تیم کاپ” یک مسابقه برنامه نویسی آندروید با هدف تولید اپلیکیشن در “حوزه کودک و نوجوان” است و برنامه نویسان در هر سطحی می توانند در این رویداد شرکت کنند. این رویداد در ۷ دوره در نقاط مختلف کشور با شعار “کارآفرینی و اشتغال” و برای انتخاب بهترین تیم استارتاپی برگزار می شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، ۱۵ مرداد ماه جاری آخرین مهلت ثبت نام در دوره دوم رویداد است. شرکت کنندگان پس از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیات داوران در یک بازه زمانی ۳۰ روزه باید به آماده سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند. نفرات و تیم‌های برتری که محصول اولیه آنها مورد تایید هیات داوران قرار گیرد، موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری‌سازی محصول اولیه خود خواهند شد که از جوایز ویژه و بسته‌های حمایتی این فاز بهره‌مند خواهند شد.

مهمترین فاکتورهای ارزیابی، “جذابیت طرح، کاربری بودن آن، قابلیت توسعه”، “تجاری سازی و داشتن روش‌های درآمدزایی، اندازه بازار و معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی” خواهد بود.

این رویداد در ۷ دوره در سطح کشور برگزار خواهد شد که زمانبندی آن پس از هماهنگی با مراکز دانشگاهی با توجه به میزان آمادگی آنها در سایت رویداد اطلاع‌رسانی خواهد شد. این رویداد در دو فاز برگزار خواهد شد که فاز اول شامل طرح فراخوان و دریافت ایده، طرح‌ها تا تولید محصول اولیه و اهدای جوایز مربوطه است و فاز دوم آن توسعه و تجاری سازی محصول تولید شده و دریافت حمایت‌های مالی و تبلیغاتی از پیش تعیین شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به این وب‌سایت مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *