اخبار استارتاپی

تاسیس صندوق پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از تأسیس صندوق پژوهش و فناوری در این دانشگاه برای حمایت از طرح‌های ملی خبر داد.

دکتر بابک نگاهداری، رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در هجدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی از تأسیس صندوق پژوهش و فناوری خبر داد و بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی است و رسالت آن در شرایط فعلی کشور بیش از گذشته است.

وی به برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و تصریح کرد: این دانشگاه در کنار آموزش های تئوریک، آموزش‌های مهارتی را در نظر دارد و در این راستا برنامه‌ریزی‌های منظمی را عملیاتی می‌کند. با توجه به این که در شرایط حاضر اشتغال یکی از دغدغه‌های اساسی کشور است، از این‌رو دانشگاه آزاد اسلامی جذب دانشجو را بر اساس نیازسنجی در برنامه خود قرار داده است.

دکتر نگاهداری خاطرنشان کرد: بر اساس طرح آمایشی در هر منطقه، دانشجویان در رشته‌هایی مطابق با نیاز آن شهر و منطقه جذب می‌شوند که بتوانند سهم عمده‌ای را در رفع نیازهای اساسی ایفا کنند. رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: صندوق پژوهش و فناوری برای حمایت از طرح‌های بزرگ و ملی تأسیس شده است.

وی با اشاره به تحول عظیم در حوزه امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: توسعه خوابگاه‌های متأهلی برای ترویج فرهنگ ازدواج مورد توجه است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *