اخبار استارتاپی

برگزاری فستیوال ارائه ی نوآوری های صنعت کشاورزی

نوزدهمین فستیوال ارائه نوآوری، ۱۹ دی ماه در حوزه صنعت کشاورزی برگزار می‌شود.

شبکه فن بازار ملی ایران با همکاری ستاد برگزاری هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران، نوزدهمین فستیوال ارائه نوآوری‌ را برگزار می کند. این رویداد که به ارائه نوآوری در زمینه صنعت کشاورزی اختصاص دارد، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۱۹ دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سالن همایش بهارستان مجتمع نمایشگاهی گفتگو، برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این فستیوال تخصصی، «تجاری سازی نوآوری های حوزه نهاده های کشاورزی» است.

«نهاده‌های کشاورزی»، «سازندگان ماشین‌آلات و دستگاه‌های مرتبط با نهاده‌های کشاورزی» و «کسب و کارهای نوین»، سه بخش این رویداد هستند که فناوران، صاحبان استارت آ‌پ ها، سرمایه گذاران و تولیدکنندگان می‌توانند در آنها شرکت کنند.

صاحبان ایده می‌توانند برای شرکت در این رویداد طرح‌های خود را ارسال کنند. طرح‌های دریافتی طی در دو مرحله ارزیابی شده و موارد برتر انتخاب می‌شوند. صاحبان ایده های برگزیده، طرح‌های خود را در روز برگزاری فستیوال نوآوری، برای مخاطبان ارائه کرده و زمینه تعامل با سرمایه‌گذاران در قالب جلسات B2B برای آنها فراهم خواهد شد. طرح‌هایی که برای ارائه در رویداد انتخاب شوند، می‌توانند با تخفیف ۷۵ درصدی در پاویون استارت آپ های نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران حضور یابند.

صاحبان ایده و کسب و کارهای نوین که علاقه‌مند به حضور در فستیوال ارائه نوآوری در صنعت کشاورزی هستند، لازم است به این سایت مراجعه کرده و به تکمیل فرم ثبت‌نام خود بپردازند. گفتنی است مهلت ارسال فرم‌های ثبت‌نام حداکثر تا ۱۰ دی ماه است.

همچنین سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت ثبت‌نام به سایت مراجعه کنند و یا با شماره‌ ۲۸۴۲۸۷۰۹-۰۲۱، شرکت نورآتیه ساز البرز کارگزار فستیوال، تماس بگیرند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 1 Average: 5]
منبع
نوپانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا